Popularne

Artykuł

Gadżety

Zegarek Huawei watch GT 2 – Najlepszy Zegarek z Funkcjami, Który Upiększą Twoje Spacery w Górach

Zegarek Huawei watch GT 2 – Najlepszy Zegarek z Funkcjami, Który Upiększą Twoje Spacery w Górach

Dlaczego zegarek watch GT2, w mojej opinii, jest jednym z najlepszych zegarków do noszenia w górach. Zakupiłem go parę miesięcy temu i do teraz nie mogę uwierzyć, jak bardzo dobrze się sprawdza w kwestiach dostępności i dużej ilości funkcji. Długoterminowa bateria jest wisienką na torcie, a niesamowita waga tego zegarka daje uczucie, jakbyś go w ogóle nie nosił. Nadaję się najbardziej do wycieczek, a najlepiej w górach, gdzie nie musisz się martwić o szybkie rozładowanie baterii.

Dokonałem kupna zegarka watch GT 2 parę miesięcy temu w celu monitorowania swojej aktywności fizycznej, pod koniec dnia mogłem się dowiedzieć, ile kroków przebiegłem i ile kalorii spaliłem. Też przydał mi się w sytuacjach, gdzie miałem okupowane obie ręce, a musiałem komuś odebrać – oczywiście przez zegarek. Lecz jedną z najlepszych zalet tego arcydzieła jest jego wydajność i niskie zużycie baterii – w zależności od sposobu obsługiwania zegarka, zegarek może działać nawet przez 2 tygodnie. Warto też dodać, że zegarek jest wodoodporny, więc nie musisz go zdejmować podczas prysznicu albo deszczu.

Jakie inne funkcje ma Zegarek watch GT 2?

Po zakończeniu wstępu warto teraz przeanalizować inne funkcje tego zegarka, dlatego przedstawimy listę jego funkcji w formie nagłówków i krótkiego opisu.

Słuchanie muzyki

Piosenki można odtworzyć poprzez media społecznościowe, które odtwarza się na bezprzewodowych słuchawkach Bluetooth lub na głośniku. Zegarek też posiada interfejs, na którym w każdej chwili można zmienić piosenkę lub tryb odtwarzania muzyki. Muzykę można puścić z plików MP3, Youtube’a, Spotify’a i przy okazji urozmaicić sobie bieg po górach

Dzwonienie/odbieranie telefonów

Zegarek także pozwala na odbieranie lub dokonywanie połączeń. Jest to przydatne, gdy się jest w trakcie treningu albo w sytuacji, w której masz zajęte ręce. Jest to bardzo wygodne i zdecydowanie lepsze, niż wyciąganie swojej standardowej cegły z obcisłych spodni!

Monitorowanie snu

Zegarek ma też wbudowaną funkcję rejestrowania twojego snu. Załącza się, gdy nie poruszasz nadgarstkiem przez jakiś czas. Podczas snu, notuje twoje tętno, analizuje oddech oraz ogólny czas snu i inne czynniki, które wpłyną na podsumowanie jakości twojego snu. Zegarek też zarekomenduje, w jaki sposób mógłbyś polepszyć swój sen.

Wbudowane aplikacje

Zegarek ma przydatne aplikacje typu Gmail, które pozwalają na sprawdzenie swojej poczty e-mail. Można też sprawdzić swoje SMS-y oraz media społecznościowe typu Youtube, Messenger czy Twitter.

Są także podstawowe funkcje, takie jak budzik, sprawdzenie pogody, lokalizator telefonu, stoper i latarka.

Analizowanie stresu

Zegarek też pomaga w monitorowaniu stresu. Jest on podzielony na cztery poziomy, każdy który ma określoną ilość punktów. Pozwala on także na podsumowanie twojego stresu w przeciągu spędzonego dnia, tygodnia, miesiąca, a nawet roku. Poziom twojego stresu jest przedstawiony w formie wykresu i przedstawia krótką opinię na temat wyniku. Oferuje też ćwiczenia oddechowe, które powinny zredukować stres.

Podsumowanie

Ten artykuł skupił się głównie na funkcjach Zegarka Huawei Watch 2 oraz jego największych zaletach. Jest on najbardziej przydatny podczas podróży, dzięki swojej długotrwałej baterii – więc możesz spokojnie iść na wspinaczkę po górach, bez martwienia się o rozładowanie zegarka. Jest wodoodporny, co czyni go niesamowicie wygodnym w pory deszczowe lub spędzanie czasu na plaży z uśmiechem na twarzy!

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *