Popularne

Artykuł

Internet

Witamy na Facebooku – Zakładanie nowego konta na Facebooku

Witamy na Facebooku – Zakładanie nowego konta na Facebooku

To zawsze jest ekscytujące, gdy otrzymujesz wiadomość powitalną na danej platformie. W rzeczywistości jest to oznaka zachęty lub uznania za przystąpienie do danej społeczności. Na pierwszym początku tworzenia, po pomyślnym utworzeniu konta, na stronie głównej swojego profilu lub na osi czasu, zobaczysz najpierw wiadomość „Witamy na Facebooku„. Jednakże, Witamy na Facebooku, jest właściwie to pierwsza wiadomość wysyłana do użytkowników, gdy po raz pierwszy zakładają swoje konto. Ma to na celu powitanie użytkowników w wiodącym portalu społecznościowym i rozpoczęcie współpracy z dostawcą usług.

Nie każdy otrzymuje wiadomość „Witamy na Facebooku”, spodziewaj się, że po prostu otworzysz konto. Oznacza to, że masz prawo do swobodnego korzystania z każdej funkcji, w tym łączenia się z przyjaciółmi i rodziną, odkrywania rzeczy, dołączania do grup i stron, i wiele innych. W każdym przypadku, aby cieszyć się notką powitalną z Facebooka, musisz najpierw założyć konto. Po powitaniu na Facebooku, możesz rozpocząć pracę na platformie, dodając znajomych, których znasz, i zobaczyć ich zdjęcia lub filmy.

Witamy na Facebooku – Kroki do rejestracji na bezpłatnym portalu Facebook

Obecnie ponad 2,3 miliarda użytkowników jest witanych na najlepszym portalu społecznościowym online, a kolejne osoby są nadal mile widziane na platformie. Na wypadek, gdybyś był jednym z nich, który chętnie skorzysta z Facebooka. Wystarczy, że założysz konto.

Aby otrzymać komunikat Witamy na Facebooku:

witamy na facebooku rejestracja

 • Z twojej przeglądarki internetowej, odwiedź stronę www.facebook.com
 • Podaj swoje stałe imię i nazwisko.
 • Następnie wpisz datę urodzenia, miesiąc i rok.
 • Podaj adres e-mail lub użyj zamiast niego numeru telefonu.
 • Wybierz swoją płeć albo jesteś mężczyzną, albo kobietą (lub ustawienia niestandardowe).
 • Stwórz bardzo silne hasło.
 • Na koniec, Zarejestruj się.

Ponadto, aby skutecznie powitać Cię na platformie, musisz zweryfikować podane przez siebie dane kontaktowe, potwierdzając swój adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Po pomyślnym zakończeniu tej operacji, będziesz mile widziany na Facebooku i innych udostępnionych usługach.

Witamy na Facebooku – jak zalogować się na nowe konto na Facebooku

Kolejny sposób na wejście na platformę, ale nie otrzymania nowej wiadomości, jest zalogowanie się na swoje konto. Niezależnie od tego, czy jest to nowe, czy stare konto, zawsze będziesz mile widziany, aby korzystać z usług lub korzyści wynikających z przystąpienia do platformy.

 • Z powyższego linku lub adresu URL, możesz kliknąć na niego.
 • W górnej części panelu logowania wpisz swój e-mail lub numer telefonu.
 • Następnie możesz wpisać hasło do swojego konta.
 • Na koniec kliknij Zaloguj się.

facebook ikona powiadomienia

Podsumowując, jedną z rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę jest to, że witają Cię na platformie. Oznacza to, że możesz korzystać z wyszukiwania na Facebooku, profilu, wiadomości, znajomych, ustawień i innych funkcji. Nie zapomnij, że możesz połączyć się z rodziną, przyjaciółmi i wszystkim, czego potrzebujesz, aby cieszyć się swoim wolnym czasem.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *