Popularne

Artykuł

Inne

Czy warto wymieniać tylnią szybę w swoim iPhonie?

Czy warto wymieniać tylnią szybę w swoim iPhonie?

Twój telefon został uszkodzony na wskutek upadku na twarde podłoże, a może został przytrzaśnięty drzwiami? Niezależnie od powodu takiego stanu rzeczy, z pewnością zastanawiasz się nad tym czy warto wymienić w telefonie wyświetlacz czy tylnią szybę. Przeczytaj poniższy artykuł, a pomożemy Ci w nim podjąć decyzje!

Zbita szybka w telefonie

Jeżeli myślisz, że rozbity ekran lub tylna szyba telefonu to sytuacja, która zdarzyła się tylko Tobie, z pewnością jesteś w błędzie. Jak się okazuje, wymiana ekranu przedniego bądź tylnej szybki to jedna z najczęściej wykonywanych usług w serwisie Apple, tym samym tego typu uszkodzenia zdarzają się niestety dużej części naszego społeczeństwa. Wpływ na to mają między innymi materiały użyte do produkcji samych telefonów. Mimo, że z roku na rok producenci smartfonów starają się ulepszać swoje modele i sprawiają, że są bardziej wytrzymałe – upadek telefonu na twarde podłoże najczęściej kończy się zarysowaniami bądź uszkodzeniem wyświetlacza lub tylnej szybki. Rozwiązaniem, które może uchronić nas przed rozległymi uszkodzeniami telefonu jest zakup akcesoriów ochronnych. Polecane są oczywiście etui na telefon, które chronią tylnią część urządzenia oraz szkła ochronne, które zabezpieczają jego wyświetlacz przed zarysowaniami oraz stłuczeniem. Niestety, ale popularne w Polsce przysłowie „mądry Polak po szkodzie” pasuje tutaj jak ulał, wiele osób decyduje się zakupić dodatkową ochronę smartfona dopiero w momencie kiedy przydarzy im się pierwsza sytuacja, w której zostanie on uszkodzony.

Co zrobić w sytuacji kiedy dojdzie już do uszkodzenia szybki w telefonie?

Wszystko zależy oczywiście od skali uszkodzeń. Szczególnie problematyczne może być rozbicie przedniego wyświetlacza, które może doprowadzić do uszkodzenia panelu dotykowego, co znacznie utrudnia korzystanie ze smartfona. W przypadku zbicia tylnej szybki, musimy liczyć się z tym, że telefon wizualnie będzie prezentował się znacznie gorzej. Jeżeli chcemy to zmienić i zamierzamy przywrócić mu dawną świetność, powinniśmy skorzystać z usług, które oferuje profesjonalny serwis Apple Kraków. Wymiana tylnej szyby iPhone 8 to dla nich chleb powszedni, w związku z czym mamy pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalne oraz w stosunkowo krótkim czasie. Co więcej, serwis iPad Warszawa pomoże nam tak na prawdę w każdej usterce związanej z iPhonem. W ramach usług serwisu możemy między innymi wymienić uszkodzony wyświetlacz dotykowy czy baterie telefonu, która straciła już swoją dawną moc.

Artykuł sponsorowany.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *