Popularne

Artykuł

Oprogramowanie

Aplikacje na Twoim smartfonie, które ułatwią Ci życie

Aplikacje na Twoim smartfonie, które ułatwią Ci życie

Każdy z nas korzysta na co dzień ze smartfona. Najnowsze badania wskazują, że 93% Polaków posiada własne urządzenie. Większość z nas jest również na stałe połączona z siecią online. Obecnie już 62% polskich internautów robi zakupy za pomocą telefonu. Okazuje się, że to, co przed pandemią nie do końca nas przekonywało, obecnie stało się normą. Sklepy internetowy rosną w siłę i poszerzają swoje oferty dla klientów. Dlaczego więc nie pójść o krok dalej? Zacznij traktować telefon jak swojego asystenta. Dzięki nowoczesnym aplikacjom to bardzo proste!

Smartfon. Twój osobisty asystent

Nosisz go ze sobą wszędzie i już dawno przestał służyć jedynie do dzwonienia. Rozmowy wideo, bankowość elektroniczna, komunikatory, media społecznościowe, zakupy, gry, kursy językowe. Wszystko mamy w zasięgu swojej ręki dzięki temu niesamowitemu i wygodnemu urządzeniu. Według badań aż 82% z nas nie rozstaje się w ciągu dnia ze swoim telefonem. Wyprzedziły nawet do niedawna przodujące laptopy, nie wspominając o tabletach, które odeszły do lamusa. Nie potrzebujemy już aparatów fotograficznych, przenośnych odtwarzaczy muzyki, komputerów stacjonarnych, a nawet telewizorów. Za pomocą smartfona, możemy robić wszystko! Dlaczego więc nie wykorzystać potencjału tego urządzenia i za pomocą praktycznych aplikacji, nie ułatwić sobie codziennych zadań?

Ułatw sobie życie. Korzystaj z aplikacji w swoim telefonie

Darmowych oraz płatnych aplikacji mamy obecnie bardzo duży wybór. Nie wszystkie z nich są warte testowania. Dzięki naszemu rankingowi dowiesz się, z których warto skorzystać.

  1. Pan Paragon – Ile razy zdarzyło nam się zgubić dowód zakupu za sprzęt lub ubranie, które chcieliśmy zwrócić? Niestety, po zgubieniu paragonu było to niemożliwe. Podobnie jest z kartami lojalnościowymi. Otrzymujemy ich coraz więcej w różnych sklepach, w efekcie czego po prostu często nam się gubią. Dzięki aplikacji Pan Paragon wszystkie rachunki, paragony oraz karty będziemy mieć w jednym miejscu. Do tego dzięki funkcji katalogowania w prosty sposób znajdziemy w sklepie to, czego akurat potrzebujemy.
  2. Fitatu – planujesz przejść na dietę? A może po prostu chcesz mieć kontrolę nad spożywanymi kaloriami? Fitatu to doskonałe narzędzie do liczenia wartości we wszystkich jedzonych przez nas posiłkach. Zapisuj dania, monitoruj postępy, pilnuj ilość wypijanej wody.
  3. Snapseed – prosta i wygodna aplikacja do obróbki zdjęć. Intuicyjna i łatwa w obsłudze sprawi, że Twoje zdjęcia wyróżnią się w mediach społecznościowych. Korzystaj z dostępnych filtrów oraz narzędzi do obróbki zdjęć.
  4. Strava – aplikacja dzięki, której w łatwy sposób będziesz rejestrować swoje treningi zarówno w domu, jak i w terenie. Jest to bardzo dobre narzędzie do zapisywania postępów, sprawdzania spalanych kalorii. Dzięki społeczności możesz dopingować innych, porównywać wyniki, nawiązywać przyjaźnie.
  5. Evernote – zapominasz listy zakupów, gubisz notatki, nie pamiętasz o ważnych rzeczach? Everynote to aplikacja, która służy do robienia notatek. Dzięki niej zwiększysz swoją produktywność oraz uporządkujesz ważne myśli.

Pracuj na najlepszym sprzęcie

Niestety, aby korzystać ze wszystkich wymienionych aplikacji, należy posiadać nowoczesny telefon z aktualnym oprogramowaniem. Koszt takiego sprzętu to często nawet kilka tysięcy złotych. Myślisz, że to wysoki koszt? Weź pod uwagę jednak, ile funkcji różnych urządzeń łączy w sobie Twój telefon. Dlatego warto wybrać dobrej jakości sprzęt. Dzięki pożyczce pozabankowej od Providenta w bardzo łatwy i przejrzysty sposób zdobędziesz dodatkowe środki na swój wymarzony telefon. Wybierz dogodną dla siebie wysokość raty, dostosowaną do swoich możliwości finansowych. Złóż wniosek online i ciesz się swoim nowym sprzętem. Nie warto czekać, spełniaj marzenia z wygodną pożyczką pozabankową https://www.provident.pl/pozyczka-pozabankowa-przez-internet.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *