Popularne

Artykuł

Sprzęt

Samsung Galaxy S24 – czy jesteśmy gotowi na te zmiany?

Samsung Galaxy S24 – czy jesteśmy gotowi na te zmiany?

Lider na rynku smartfonów wprowadza nowy produkt, który ma zrewolucjonizować świat technologii. Czym będzie się wyróżniał Samsung Galaxy S24? Jakimi funkcjonalnościami chcą nas zaskoczyć twórcy? Które udogodnienia szczególnie zapadną nam w pamięć? Poniżej kilka najciekawszych rozwiązań.

Samsung Galaxy S24 – aż trzy warianty produktu

Najnowszy produkt Samsunga proponuje aż trzy opcje smartfonów. Każda z nich różni się wielkością telefonu oraz rozmiarem wyświetlacza. W ten sposób otrzymamy takie modele jak:

  1. Samsung Galaxy S24 – standardowy posiada 6,2-calowy ekran Full HD+;
  2. Samsung Galaxy S24 Plus – ma mieć 6,7-calowy ekran WQHD+;
  3. Samsung Galaxy S24 Ultra – wyróżnia się 6,8-calowym ekranem WQHD+.

Cały design Samsung Galaxy S24 inspirowany jest projektami od flagowego Apple. Płaski wyświetlacz, proste krawędzie, kanciasta ramka – to tylko kilka cech wyglądu, które mogą przyciągnąć fanów estetyki jabłka.

Samsung Galaxy S24 – lepsza wydajność

Superprocesor Qualcomm 8 Gen 3 ma zapewnić jeszcze lepszą wydajność urządzenia. Dotychczas stosowano procesory Exyns, jednak Qualcomm ma znacząco pozostawić w tyle konkurencję. Również baterie w Samsunga Galaxy S24 zostały ulepszone. Standardowy model oraz S24 Plus otrzymają baterie o większej pojemności, co pozwoli wydłużyć i przyspieszyć pracę urządzenia. Z kolei model S24 Ultra nadal będzie funkcjonował na baterii 5000 mAh. Szybkie ładowanie spowoduje, że w ciągu 30 minut będziemy mogli uzyskać naładowanie baterii na poziomie 50%.

O sztucznej inteligencji mówi się już od kilku lat. Twórcy kolejnych produktów sięgają po nią coraz chętnie i częściej. Nie inaczej jest w przypadku nowego produktu Samsunga. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji nazwanej Galaxy AI otrzymamy różne możliwości. Należeć do nich będą m.in. tłumaczenie na żywo, dzięki czemu użytkownicy będą mogli swobodnie komunikować się na skalę międzynarodową. W ten sposób rozmowy telefoniczne będą przypominać tłumaczenia symultaniczne.

Samsung Galaxy S24 – idealny dla miłośników fotografowania i filmowania

Wśród innych udogodnień Samsunga Galaxy S24 warto wymienić aparat. Rozdzielczość 200MP pozostaje bez zmian, jednak tym razem dodano teleobiektywy z sensorem 50 MP. Jednocześnie zrezygnowano z dziesięciokrotnego zoomu na rzecz pięciokrotnego, dzięki czemu fotografie wykonywane na zoomie będą mieć lepszą jakość. Ponadto wprowadzone wyświetlacze LTPO zyskają jasność do 2500 nitów. To rozwiązanie pozwoli na jeszcze lepsza jakość i odbiór obrazu na ekranie, a także podniesie komfort użytkowania.

Poza niezwykłą jakością zdjęć warto wziąć pod lupę filmowanie Samsungiem Galaxy S24. Funkcja Space Zoom umożliwi zbliżenie aż trzydziestokrotnie, a użyte teleobiektywy 2x i 3x uchwycą każdy detal. Fanom uwieczniania ekstremalnych przeżyć spodoba się informacja, że Samsung Galaxy S24 jest wodoszczelny. Drugim ważnym aspektem jest wykonanie smartfona z materiału Armor Aluminum 2.0, który jest wytrzymały i bezpieczny dla użytkowników.

Artykuł gościnny.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *