Popularne

Artykuł

Inne

InPost śledzenie paczek – korzyści dla sprzedawców i dla klientów

InPost śledzenie paczek – korzyści dla sprzedawców i dla klientów

Zakupy internetowe cieszą się niesłabnącą popularnością i z roku na rok zwiększa się ilość wirtualnych sklepów. Nowoczesne rozwiązania nie tylko ułatwiają robienie zakupów online, ale też pozwalają śledzić przesyłki i dopasować sposób dostawy do swoich preferencji i do swojej aktywności. Dużym atutem firm kurierskich jest monitoring paczek — klient potrzebuje jedynie indywidualnego numeru przesyłki, aby móc sprawdzić jej aktualną lokalizację. To świetne rozwiązanie, które zapobiega zgubieniu przesyłek oraz pozwala ją wygodnie odebrać.

Inpost — jak śledzić swoją przesyłkę?

Usługa inPost śledzenie nie wymaga posiadania konta ani logowania się na stronach internetowych. Wystarczy znać numer paczki, aby móc sprawdzić jej aktualne położenie i status. Klient, ale też sprzedawca, może w łatwy sposób określić położenie paczki. To nie tylko ułatwia obsługę klienta w sklepach internetowych, ale również chroni paczki przed zgubieniem i daje sprzedawcy większą kontrolę nad dostawą. InPost śledzenie pomaga klientowi zorganizować czas — dzięki temu, że wie on dokładnie, kiedy może spodziewać się kuriera. Monitorowanie przesyłki jest również dostępne po zainstalowaniu na swoim telefonie specjalnej aplikacji. To wygodny i szybki sposób śledzenia przesyłek od kurierów.

Śledzenie paczek oraz zarządzanie nimi

Usługa inPost śledzenia przesyłek pomaga zarządzać swoim czasem oraz odbierać paczki, wtedy kiedy ma się na to ochotę. Taką możliwość dają paczkomaty. Po wprowadzeniu indywidualnego numeru przesyłki kurierskiej — klient uzyskuje jej aktualne położenie. Jest też informowany o każdej zmianie statusu oraz podawany jest orientacyjny czas dostarczenia paczki. InPost śledzenie daje również możliwość monitorowania przesyłek poza granicami kraju. Dużą wygodą tego rozwiązania jest to, że nie trzeba podawać żadnych innych danych — adresu, numeru telefonu oraz danych personalnych.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *