Popularne

Artykuł

Biznes

Ranking najlepszych sklepów spożywczych online

Ranking najlepszych sklepów spożywczych online

Zakupy spożywcze online to coraz popularniejsze rozwiązanie, ponieważ pozwala na dość szybkie uzupełnienie zapasów – bez wychodzenia z domu. Ta opcja już teraz znalazła wielu zwolenników, dzięki czemu dostępnych jest sporo różnych sklepów online bądź aplikacji, które oferują produkty spożywcze. Poznaj najlepsze z nich.

Lisek.app

Lisek to jedno z najnowszych rozwiązań, które umożliwia robienie zakupów spożywczych online. Ogromnym atutem jest to, że możesz skorzystać z wygodnej aplikacji. Z jej pomocą wybierzesz konkretne produkty, a przede wszystkim masz gwarancję, że je otrzymasz, Dotyczy to nie tylko suchego towaru lub tego z długim terminem przydatności. Do dyspozycji masz również pieczywo, warzywa, owoce, mrożonki oraz produkty od lokalnych dostawców. Poza tym zakupy z dostawą do domu dzięki Lisek.app możesz otrzymać w ciągu 15 minut, więc przyda Ci się ta opcja, jeśli szybko potrzebujesz konkretne produkty.

Wadą jest jedynie to, że aplikacja jest dostępna tylko w największych miastach Polski jak Kraków, Warszawa, Poznań itp.

Glovo

Bez wątpienia jednym z najpopularniejszych sklepów spożywczych online jest Glovo. Ta aplikacja działa zarówno w dużych, jak i średnich miastach, dzięki czemu jest łatwo dostępna. Jednak coraz więcej osób dostrzega wady tego rozwiązania – wysokie koszty dostawy oraz brak kontroli nad tym, ile z zamówionych produktów faktycznie otrzymasz. W końcu dostawca ogranicza się jedynie do tego, co znajduje się na sklepowych półkach.

Choć Glovo ma naprawdę sporo dostawców, to czas oczekiwania na realizację zamówienia bywa naprawdę długi. Niekiedy nawet nie jest możliwa realizacja tego samego dnia.

Auchan

Kolejnym ciekawym, a przede wszystkim chętnie wybieranym rozwiązaniem jest Auchan, który oferuje także sprzedaż online produktów spożywczych. Ważną zaletą tego e-commerce jest różnorodny asortyment, co obejmuje nie tylko warzywa, owoce, pieczywo, produkty sypkie i słodycze, ale również towar z działu przemysłowego, książki, zeszyty czy po prostu produkty w przecenie. Dzięki temu nawet bez wychodzenia z domu możesz skorzystać z obowiązujących promocji.

Sporym ograniczeniem są jednak obszary, na jakich działa Auchan – właściwie tylko w kilku miastach Polski możesz złożyć zamówienie. Jest to dostępne w miastach, gdzie swoją placówkę ma stacjonarny Auchan.

E-spar

Wśród wartych polecenia sklepów spożywczych online jest też E-spar. Kupisz tam zarówno środki czystości, jak i warzywa, owoce, mięso czy wędliny. Ta opcja wyróżnia się dostępnością, ponieważ możesz skorzystać z oferty tego sklepu w wielu miastach Polski. Jednak bardzo często dostępny jest jedynie odbiór osobisty – bez możliwości zamówienia zakupów do domu. Dlatego to dobre rozwiązanie, jeśli nie masz czasu na długie zakupy w sklepie i chcesz to załatwić jak najszybciej. Wtedy wystarczy, że np. po pracy lub po zajęciach odbierzesz swoje zamówienie.

Warto zwrócić uwagę na ceny, które nie odbiegają od tych, jakie znajdziesz w sklepie stacjonarnym. Musisz jednak dopłacić za opakowanie – torbę foliową lub karton.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *