Popularne

Artykuł

Sprzęt

5 argumentów za tym, że warto kupić komputer poleasingowy

5 argumentów za tym, że warto kupić komputer poleasingowy

Do domu, pracy, nauki czy grania – komputer obecnie służy nie tylko do rozrywki, ale także jest niezbędny w wielu codziennych sytuacjach. Dzieci już od najmłodszych lat uczą się ich obsługi, po to, żeby poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Jeśli potrzebujesz komputera, ale nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy, zdecyduj się na używane urządzenia poleasingowe. Dowiedz się, dlaczego warto.

Komputery poleasingowe to urządzenia, które po okresie trwania umowy leasingowej wróciły do sklepu. Po serwisowaniu sprzęt trafia z powrotem na półki sklepowe. Zastanawiasz się, czy takie komputery spełnią swoją rolę? Boisz się, że zakup używanego urządzenia będzie wiązać się z częstymi awariami i koniecznością napraw? Poznaj 5 argumentów za tym, że zakup poleasingowego komputera to dobry wybór.

1. Komputery poleasingowe są tanie

Niska, atrakcyjna cena urządzeń poleasingowych to jedna z największych zalet tego rozwiązania. Już za mniej niż tysiąc złotych możesz kupić szybki i sprawny komputer, z dużą pojemnością dysku twardego i świetną kartą graficzną.

Np. w ofercie sklepu Sprzętowo.pl znajdziesz sprzęt renomowanych producentów takich jak HP, DELL czy Lenovo, za które zapłacisz o połowę mniej niż w regularnej sprzedaży!

2.Wszystkie urządzenia poleasingowe z gwarancją sprzedawcy

Zakup używanego sprzętu wiąże się z dużym ryzykiem. Nie wiesz, w jaki sposób korzystano z komputera oraz jakie były usterki. Zakup urządzeń od prywatnej osoby to nie jest najlepszy pomysł.

Natomiast komputery poleasingowe, oferowane przez sprawdzonych sprzedawców, są objęte gwarancją. W związku z tym w przypadku wystąpienia usterki któregokolwiek podzespołu, sprzedawca ma obowiązek objąć urządzenie gwarancją i w ramach zabezpieczenia naprawić, wymienić lub zwrócić pieniądze za zakup. To wygodne rozwiązanie, które daje duże poczucie bezpieczeństwa.

3. Nowe podzespoły w komputerach poleasingowych

Każdy komputer poleasingowy, który z powrotem trafia do sprzedawcy, jest poddawany gruntowemu serwisowi. W ramach naprawy wymieniane są wszystkie uszkodzone podzespoły i zastępowane nowymi. Urządzenia otrzymują nową kartę graficzną i dysk, a także baterię oraz pamięć RAM. Wszystkie komputery poleasingowe mają wgrany także nowy system operacyjny.

Dzięki temu otrzymujesz nowoczesny i sprawny sprzęt, który dorównuje komputerom z najwyższej półki.

4. Bezpieczne i szybkie zakupy urządzeń poleasingowych

Boisz się kupować sprzęt elektroniczny przez internet? Znajomi straszą Cię historiami o pustych przesyłkach? Aby uniknąć problemów, wybierz sprawdzony sklep internetowy, który od lat funkcjonuje na rynku. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybrane urządzenie dotrze do Ciebie bez uszkodzeń i opóźnień. Co więcej, podczas zakupu otrzymasz możliwość zwrotu, a także gwarancję. Jeśli komputer nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w przeciągu 14 dni bez podawania konkretnej przyczyny.

To wszystko sprawia, że zakup komputerów poleasingowych jest bardzo bezpiecznym rozwiązaniem.

5. Wysoka jakość komputerów poleasingowych

Firmy zazwyczaj zawierają umowy leasingowe na urządzenia z najwyższej półki. Korzystają z nich pracownicy biurowi, do daty trwania umowy. Po tym czasie wszystkie komputery wracają do sprzedawcy, a ten wystawia je na sprzedaż w niższej cenie

Dzięki temu za niewielkie pieniądze możesz kupić wysokiej jakości sprzęt z niewielkimi uszkodzeniami, takimi jak ryski czy zadrapania. Potrzebujesz dobrego urządzenia, które poradzi sobie z zaawansowanymi programami lub grami o wysokich wymaganiach technicznych? Zdecyduj się na komputery poleasingowe, a na pewno się nie zawiedziesz!

Podobne artykuły

2 Komentarzy

  1. Maciej

    Dwa miesiące temu kupiłem używanego laptopa. Zaoszczędziłem, a wydajnością sprzęt w ogóle się nie różni od nowego.

  2. Mateusz

    Znajomy mi kiedyś odradzał. Ale jednak zaryzykowałem i kupiłem. Użytkuje 1,5 roku i sprawuje się bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *