Do domu, pracy, nauki czy grania – komputer obecnie służy nie tylko do rozrywki, ale także jest niezbędny w wielu codziennych sytuacjach. Dzieci już od najmłodszych lat uczą się ich obsługi, po to, żeby poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Jeśli potrzebujesz komputera, ale nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy, zdecyduj się na używane urządzenia poleasingowe. Dowiedz się, dlaczego warto.
Komputery poleasingowe to urządzenia, które po okresie trwania umowy leasingowej wróciły do sklepu. Po serwisowaniu sprzęt trafia z powrotem na półki sklepowe. Zastanawiasz się, czy takie komputery spełnią swoją rolę? Boisz się, że zakup używanego urządzenia będzie wiązać się z częstymi awariami i koniecznością napraw? Poznaj 5 argumentów za tym, że zakup poleasingowego komputera to dobry wybór.
Spis treści
1. Komputery poleasingowe są tanie
Niska, atrakcyjna cena urządzeń poleasingowych to jedna z największych zalet tego rozwiązania. Już za mniej niż tysiąc złotych możesz kupić szybki i sprawny komputer, z dużą pojemnością dysku twardego i świetną kartą graficzną.
Np. w ofercie sklepu Sprzętowo.pl znajdziesz sprzęt renomowanych producentów takich jak HP, DELL czy Lenovo, za które zapłacisz o połowę mniej niż w regularnej sprzedaży!
2.Wszystkie urządzenia poleasingowe z gwarancją sprzedawcy
Zakup używanego sprzętu wiąże się z dużym ryzykiem. Nie wiesz, w jaki sposób korzystano z komputera oraz jakie były usterki. Zakup urządzeń od prywatnej osoby to nie jest najlepszy pomysł.
Natomiast komputery poleasingowe, oferowane przez sprawdzonych sprzedawców, są objęte gwarancją. W związku z tym w przypadku wystąpienia usterki któregokolwiek podzespołu, sprzedawca ma obowiązek objąć urządzenie gwarancją i w ramach zabezpieczenia naprawić, wymienić lub zwrócić pieniądze za zakup. To wygodne rozwiązanie, które daje duże poczucie bezpieczeństwa.
3. Nowe podzespoły w komputerach poleasingowych
Każdy komputer poleasingowy, który z powrotem trafia do sprzedawcy, jest poddawany gruntowemu serwisowi. W ramach naprawy wymieniane są wszystkie uszkodzone podzespoły i zastępowane nowymi. Urządzenia otrzymują nową kartę graficzną i dysk, a także baterię oraz pamięć RAM. Wszystkie komputery poleasingowe mają wgrany także nowy system operacyjny.
Dzięki temu otrzymujesz nowoczesny i sprawny sprzęt, który dorównuje komputerom z najwyższej półki.
4. Bezpieczne i szybkie zakupy urządzeń poleasingowych
Boisz się kupować sprzęt elektroniczny przez internet? Znajomi straszą Cię historiami o pustych przesyłkach? Aby uniknąć problemów, wybierz sprawdzony sklep internetowy, który od lat funkcjonuje na rynku. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybrane urządzenie dotrze do Ciebie bez uszkodzeń i opóźnień. Co więcej, podczas zakupu otrzymasz możliwość zwrotu, a także gwarancję. Jeśli komputer nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w przeciągu 14 dni bez podawania konkretnej przyczyny.
To wszystko sprawia, że zakup komputerów poleasingowych jest bardzo bezpiecznym rozwiązaniem.
5. Wysoka jakość komputerów poleasingowych
Firmy zazwyczaj zawierają umowy leasingowe na urządzenia z najwyższej półki. Korzystają z nich pracownicy biurowi, do daty trwania umowy. Po tym czasie wszystkie komputery wracają do sprzedawcy, a ten wystawia je na sprzedaż w niższej cenie
Dzięki temu za niewielkie pieniądze możesz kupić wysokiej jakości sprzęt z niewielkimi uszkodzeniami, takimi jak ryski czy zadrapania. Potrzebujesz dobrego urządzenia, które poradzi sobie z zaawansowanymi programami lub grami o wysokich wymaganiach technicznych? Zdecyduj się na komputery poleasingowe, a na pewno się nie zawiedziesz!
Podobne artykuły
2 Komentarzy
Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
Today's pick
DevOps Engineer: Kluczowa rola w przyspieszaniu dostarczania rozwiązań IT
W świecie IT DevOps Engineer jest uważany za prawdziwego renesansowego człowieka. Ten specjalista musi posiadać solidne zaplecze technologiczne, znać języki…
Jak zarządzać projektami IT? Wybrane metodyki
Zarządzanie projektami IT obejmuje szereg działań mających na celu skuteczne planowanie, organizowanie i kontrolowanie projektów w branży informatycznej. Istnieje wiele…
Bill Gates – czym zajmuje się teraz legenda branży IT?
Bill Gates, jeden z najsłynniejszych ludzi naszych czasów. Geniusz komputerowy, milioner, osobowość, filantrop. Dla wielu osób rewolucja informatyczna ma dwóch…
Co to jest software house?
Jeśli poszukujemy specjalisty, który stworzy dla nas zaawansowany system, bądź aplikację mobilną, to powinniśmy zgłosić się do software house’u. W…
Dlaczego wybieranie przez największe firmy systemów CMMS jest dowodem na ich skuteczność i użyteczność?
Każda firma zorientowana na rozwój i utrzymanie swojej przewagi konkurencyjnej na rynku musi prędzej czy później skorzystać z nowoczesnego wsparcia…
Gdzie najtańszy abonament bez telefonu?
Korzystanie z usług telefonicznych w ramach abonamentu jest nie tylko wygodne, ale również opłacalne. Na co zatem zwrócić uwagę przy…
Mobilne kasy fiskalne – kiedy warto zainwestować w taki sprzęt?
Każdy przedsiębiorca, który prowadzi sprzedaż towarów bądź usług osobom fizycznym, nieprowadzącym działalności gospodarczej i osiąga z realizacji takiego biznesu obroty…
Kiedy dojdzie mój przelew? Sesje przychodzące w polskich bankach
Wykonanie przelewu nie oznacza jego natychmiastowego dotarcia do odbiorcy. Sprawdź, jak długo trzeba oczekiwać na realizację przelewu. Spis treściSesje rozrachunkowe…
Czym jest wash trading na giełdach kryptowalutowych i jak go rozpoznać?
Kryptowaluty dostępne są dla użytkowników stosunkowo krótki czas, a zasady ich obrotu często nie są wystarczająco uregulowane. Właśnie przez to…
Laptop w leasing czy na raty? Podpowiadamy
Laptop to podstawowe narzędzie pracy biurowej. Można kupić go za gotówkę, lecz lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zewnętrznych źródeł finansowania…
Dwa miesiące temu kupiłem używanego laptopa. Zaoszczędziłem, a wydajnością sprzęt w ogóle się nie różni od nowego.
Znajomy mi kiedyś odradzał. Ale jednak zaryzykowałem i kupiłem. Użytkuje 1,5 roku i sprawuje się bardzo dobrze.