Popularne

Artykuł

Gadżety

Samsung Galaxy Watch5 Pro – ruszaj w drogę i nie oglądaj się za siebie!

Samsung Galaxy Watch5 Pro – ruszaj w drogę i nie oglądaj się za siebie!

Masz czasem ochotę wyjść z pracy, wrzucić niewygodne ubrania do bagażnika, założyć komfortowe buty, spodnie i bluzę, a następnie ruszyć przed siebie nie martwiąc się o to, jak wrócić? Samsung Galaxy Watch5 Pro dotrzyma Ci kroku, a potem odprowadzi do domu.

Pozwoli przeżyć najlepsze przygody…

Aktywność fizyczna nie zawsze musi oznaczać grę w tenisa, golfa, bieganie czy siłownię. Jeśli lubisz swobodę, piesze wędrówki, jazdę na rowerze lub po prostu chcesz od czasu do czasu iść jak najdalej nie oglądając się za siebie i nie planując trasy, Samsung Galaxy Watch5 Pro nie tylko zapewni łączność ze światem wyświetlają wszystkie powiadomienia i komunikaty bez konieczności sięgania po telefon, ale również będzie na bieżąco monitorował pozycję. Robi się ciemno, pogoda się psuje lub chcesz wrócić na wygodną kanapę? Wystarczy, że skorzystasz z funkcji powrotu po własnych śladach, aby znaleźć się tam, gdzie zacząłeś. Poza tym trzymanie się trasy jest proste i wygodne dzięki głosowej lub opartej na wibracjach nawigacji zakręt po zakręcie. Bez znaczenia, czy spacerujesz z psem, czy jedziesz na rowerze, Galaxy Watch5 Pro dotrzyma Ci kroku.

Obawiasz się, że zabraknie energii? Nie tym razem, bowiem Samsung Galaxy Watch5 Pro wyposażono w baterię o pojemności 590 mAh. To największa pojemność baterii z całej serii urządzeń ubieralnych marki Samsung. Potrzebujesz kompana, który pomoże dbać o zdrowie? Dobrze trafiłeś, bowiem urządzenie wyposażono w czujnik 3 w 1 Samsung BioActive, który efektywnie kontroluje trzy różne parametry organizmu – optyczny czujnik tętna, elektryczny czujnik pracy serca[1] oraz czujnik do analizy impedancji bioelektrycznej. Jakby tego było mało, Watch5 Pro liczy kroki, kalorie i wiele więcej.

… a potem zadba o Twój sen

Zmęczony po dalekim spacerze? Marzysz o tym, aby po pełnym wrażeń dniu położyć się spać? Niczym się nie przejmuj, a Galaxy Watch5 Pro sprawdzi, czy dobrze spałeś i pomoże w wypracowaniu zdrowszych zwyczajów. O poranku sprawdzisz, jak głęboki był sen i co należy zrobić, aby ten czas odpoczynku był jak najbardziej wydajny i regenerujący dla organizmu. Za pomocą 8 symboli zwierząt będziesz mógł zidentyfikować swój typ snu.

Będziesz też otrzymywać codzienne raporty dotyczące snu[2]. Bez znaczenia, czy każdy poniedziałek działa na Ciebie jak płachta na byka i już w sobotę masz zły nastrój, czy też z niecierpliwością czekasz na piątek i z radością wybiegasz z pracy, by odkrywać nowe, nieznane miejsca w okolicy, Samsung Galaxy Watch5 Pro zawsze dotrzyma Ci kroku. Będzie gotowy zarówno podczas codziennych obowiązków, jak również podczas bicia kolejnych rekordów i przesuwania granic podczas treningu.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska

 

[1] Funkcje działają tylko ze smartfonami Samsung

[2] Dostępność zależy od kraju lub regionu. Wymagana aplikacja Samsung Health w wersji 6.22.1 lub nowszej.

Wymagany telefon Samsung Galaxy z systemem Android 8.0 i min. 1,5 GB pamięci RAM. Funkcja przeznaczona tylko dla ogólnych zastosowań. Nie jest przeznaczona do wykrywania, diagnozowania lub leczenia jakiegokolwiek stanu zdrowotnego lub zaburzeń snu. Wyniki pomiarów to tylko informacja o charakterze osobistym. W razie potrzeby należy zasięgnąć porady lekarskiej.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *