Popularne

Artykuł

Gry

Key drop pl kody – jak otwierać skrzynki do CS:GO taniej.

Key drop pl kody – jak otwierać skrzynki do CS:GO taniej.

Key Drop to popularna platforma, na której możemy otwierać skrzynki do CS:GO i nie tylko. Takie skrzynki możemy otrzymywać od platformy Key Drop zarówno za darmo jak i możemy je kupować. Skrzynki zawierają różne skiny do gry. Na stronie możemy też zakupić inne rzeczy do gry jak, chociażby osprzęt. Gdy już chcemy skorzystać z usługi Key Drop, warto wyszukać ciekawe Key Drop kody, które obniżą koszt kupowania skrzynek do CS:GO. Poniżej podamy stronę, która zbiera kody do Key Drop w jednym miejscu. Warto tam zaglądać i szukać najciekawszych kodów.

Jak otrzymać kod promocyjny Key Drop?

Aby skorzystać z kodu do Key Drop, warto wcześniej odwiedzić stronę www, która zbiera takie promocje w jednym miejscu, i wybrać najbardziej odpowiedni kod dla nas. W tym celu udaj się do strony — Key Drop kody
Kod załaduje się automatycznie na Twoją stronę gdy przejdziesz ze specjalnego linku. Masz też możliwość wpisania kodu ręcznie.

Aby zarejestrować się na stronę, przejdź na nią i zaloguj się, używając swojego konta Steam. Następnie przejdź w zakładkę „Kod Promocyjny” i wpisz odpowiedni kod. Przykładowo możesz otrzymać 5% bonusu dodatkowo gdy w tym miejscu wpiszesz kod: PSHKBBMN
Kody zmieniają się z czasem i warto na bieżąco śledzić strony zawierające najlepsze promocje do Key Drop, aby nie przegapić żadnej okazji.

Jak korzystać ze strony Key Drop?

Korzystanie jest bardzo proste. Gdy już zalogujesz się na swoje konto, używając Steam, możesz przejść do korzystania z serwisu. Następnie możesz przejść do kupowania skrzynek do CS:GO lub otwierania darmowych. Platforma umożliwia codziennie otwarcie darmowej skrzynki gdy spełnimy pewne warunki. Kupowanie skrzynek jest opłacalne dla graczy, ponieważ zazwyczaj w skrzynce znajduje się coś wiele droższego niż koszt skrzynki. Skrzynki zawierają również gry.

Ze strony tego typu korzysta najwięcej użytkowników w Polsce. Dzięki temu biblioteka gier zwiększa się systematycznie a dodatkowo możesz zyskiwać ciekawe skórki do CS:GO w dobrej cenie. Na platformie znajdziesz nie tylko popularne gry, ale również wiele okazji cenowych i konkursów organizowanych przez właścicieli portalu. Portal posiada ponad 5 milionów użytkowników, co czyni go jednym z największych portali tego typu.

Szukaj więcej kodów rabatowych na Okazone.pl

Jeśli lubisz szukać ciekawych kodów rabatowych i promocji zajrzyj na serwis Okazone.pl, który zbiera w jednym miejscu najciekawsze promocje i okazje, aby kupowanie przez Internet było jeszcze korzystniejsze. Przeglądaj ciekawe oferty na bieżąco, aby nic Ci nie umknęło.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *