Popularne

Artykuł

Gry

Jak doładować grę gotówką?

Jak doładować grę gotówką?

Czy istnieje sposób na doładowanie do gier komputerowych lub gier na telefon przy użyciu gotówki? Jak najbardziej. Jeśli nie masz konta bankowego lub nie dysponujesz wolnymi środkami online, możesz nadal doładować swoje konto w grze. Jak to zrobić? Czytaj dalej.

Aby doładować grę gotówką, wystarczy użyć voucherów kupionych w sklepie stacjonarnym. Kody do gier możesz kupić za gotówkę lub, jeśli wolisz, zapłacić za nie kartą. Kody do gry mogą być bonami podarunkowymi do różnych sklepów gamerskich, w zależności od tego, z którego potrzebujesz skorzystać. Inaczej mówiąc, wybierz swój serwis, a następnie kup doładowanie do niego.

Gdzie kupić vouchery do gier

Vouchery najłatwiej kupisz w sklepach Żabka. Kody do gier są dostępne w każdej Żabce i w różnych kwotach do wyboru. Wystarczy poprosić w kasie o doładowanie do twojego ulubionego serwisu i zapłacić za wybrany nominał. Otrzymasz kod do gry w postaci wydruku ze specjalnie wygenerowanym hasłem – właśnie to hasło jest twoim bonem zniżkowym na taką kwotę, jaką zapłaciłeś w kasie.

Kody do gier w Żabce – jakie serwisy

Każdy gracz korzysta z ulubionego serwisu gamingowego, a czasem z kilku. W sklepach sieci Żabka możesz kupić doładowania do Google Play, Playstation Store i Playstation Plus, Xbox Live Gold, a także do Steama, Blizzarda i Apple Gift Card. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie każdy gracz znajdzie w Żabce vouchery do swoich ulubionych gier. Nieważne, czy grasz na komputerze, Androidzie czy Iphone – kupno kodów do gier bez konta bankowego jest teraz proste i łatwo dostępne.

Jak to działa?

Kupujesz – doładowujesz – używasz. Po opłaceniu doładowania do gier w sklepie weź od kasjera specjalny wydruk z kodem. Otwórz w swoim urządzeniu serwis, z którego korzystasz (np. Google Play lub Steam), i doładuj konto, płacąc kodem. Na twoim koncie w serwisie znajdą się dodatkowe środki, które możesz następnie wykorzystać na zakup gier lub pakietów. Na każdym wydruku z kodem znajduje się instrukcja użycia.

Kody do gier na prezent

Doładowania do gier to także dobry pomysł na prezent dla gracza. Jeśli twój przyjaciel lub przyjaciółka lubi gry na telefon lub chętnie spędza czas przy grze komputerowej, sprezentuj mu/jej voucher podarunkowy. Dzięki temu kupi swoje upragnione pakiety w grach lub wybierze sobie nową gierkę. Kodów można użyć także do odblokowania wersji premium w niektórych grach. Wszystko, co jest potrzebne do użycia kodu, to konto w serwisie (Google, Blizzard, Apple Store itd.), które doładowujemy bonem, a następnie wykorzystujemy zgromadzone środki, na co tylko chcemy.

Artykuł sponsorowany.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *