Popularne

Artykuł

Biznes

Czym jest platforma handlu hurtowego i jak z niej korzystać?

Czym jest platforma handlu hurtowego i jak z niej korzystać?

Platforma handlu hurtowego Merkandi to doskonałe, sprawdzone miejsce, gdzie nasze interesy możemy rozwijać w skali globalnej. Po dokonaniu niedrogiej, rocznej subskrypcji, otrzymujemy możliwość handlu ze 150 krajami, dostęp do unikalnych towarów z całego świata po rewelacyjnych cenach.

Jak działa platforma handlu hurtowego Merkandi?

Od 2008 roku, gdy Merkandi pojawiło się także w Polsce, żadna hurtownia, dystrybutor, sprzedawca – nie mogą narzekać na brak rynków zbytu lub klientów. Nie mówimy tutaj o drobnym, detalicznym handlu, lecz o możliwości nawiązywania relacji handlowych z podmiotami z całego świata, ponieważ platforma handlu hurtowego Merkandi działa w 150 krajach świata. Mamy więc na myśli globalny zasięg, który mogą uzyskać nasze sklepy i hurtownie, nawet jeśli są zlokalizowane w małych miasteczkach na terenie kraju.

Wystarczy założenie konta – dokonujemy tego poprzez niedrogą, roczną subskrypcję – i natychmiast otwierają się przed nami rynki, o których do tej pory nie mieliśmy nawet pojęcia. Sprzedaż i kupowanie w Merkandi jest uproszczone do bezwzględnego minimum, platforma doskonale zna potrzeby przedsiębiorców, nie nastręcza trudności formalnych i prawnych. Oferty tłumaczone są automatycznie na 20 najważniejszych języków, którymi posługuje się biznes na całym świecie, zatem dzięki Merkandi nasze hurtownie i sklepy wypływają na naprawdę głębokie wody. Nie jest na przykład trudno zawiązać relacje handlowe z firmami z obszaru całej Unii Europejskiej, ale także z hurtownikami i dostawcami z innych kontynentów. Ponoszone przez nas koszty są minimalne w stosunku do tego, co możemy uzyskać.

Na Merkandi spotykamy towary każdego rodzaju. Od pasty do zębów z Hiszpanii, do dużych instalacji technicznych z USA. Towary na platformie handlu hurtowego Merkandi są dostępne w cenach niższych nawet o 90% w stosunku do cen rynkowych, gdyż pochodzą z likwidowanych kolekcji, zamykanych sklepów, wyprzedaży hurtowych. Zawsze możemy liczyć na realizację zasady wolnego handlu, niskie ceny i ekskluzywne towary pochodzące z całego świata, niedostępne na rynku w żaden inny sposób, które sprzedamy natychmiast, ponieważ będą stanowiły prawdziwą rzadkość i szybko zyskają klientów docelowych.

Merkandi – handel bez granic

Platforma handlu hurtowego Merkandi ma zasięg globalny. Decydując się na współpracę z nią, osiągamy spodziewane zyski. Mamy też zwiększone bezpieczeństwo transakcji, ponieważ współpracujące podmioty z różnych części świata są na bieżąco sprawdzane i weryfikowane. Merkandi pokazuje jak może wyglądać prawdziwy handel bez granic, handel utrzymujący najwyższe standardy biznesowe i zasadę wolności wymiany dóbr.

Platforma działa na zasadach handlu B2B. Gromadzi hurtowników, producentów i dystrybutorów ze wszystkich zakątków globu – ich liczba sięga ponad 75 000, a baza kontaktowa zostaje nam udostępniona po założeniu konta. Wchodzimy więc z naszym biznesem w relacje z hurtownikami, którzy duże partie towaru oferują na zasadach wolnego rynku, możemy dzięki Merkandi nawiązywać kontakty praktycznie z każdym, nawet z firmami, które nie posiadają swoich stron internetowych.

Merkandi i współpraca z tą platformą poszerza znacznie nasze możliwości, przynosi czysty zysk, wychodzi obronną ręką zarówno w czasach hossy i bessy na rynku.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *