Popularne

Artykuł

Sprzęt

Jaki tusz do HP Officejet 100 najlepiej wybrać?

Jaki tusz do HP Officejet 100 najlepiej wybrać?

Ciężko dziś wyobrazić sobie codzienność bez drukarek. Obecne są w zasadzie wszędzie – w domach, w biurach, w dużych firmach, na magazynach, w sklepach itd. Szczególnie te pierwsze cieszą się ogromną popularnością, ponieważ umożliwiają użytkownikom wykonanie szybkiego wydruku dokumentów, których w danej chwili mogą potrzebować. Jednym z najpopularniejszych tego typu urządzeń wykorzystywanych do celów domowych i służbowych jest atramentowa drukarka HP Officejet 100. Podpowiadamy, jaki tusz najlepiej do niej dobrać!

Drukarka HP Officejet 100 – cechy

Popularna drukarka atramentowa od HP znana jest między innymi przez swoją solidność – jest dobrze wykonana, dzięki czemu sprawdzi się w różnych warunkach. Znajdziemy ją w biurach i w domach. Dzięki niewielkim rozmiarom możemy korzystać z niej również w podróży – chętnie używają jej studenci oraz ci, którzy często wyjeżdżają w delegacje. Do tego ma wbudowaną opcję drukowania za pośrednictwem Bluetooth, przez co drukowanie może być jeszcze szybsze.

Aby móc korzystać w pełni z drukarki, należy jednak dobrać dobrej jakości tusz. Na rynku dostępne są zarówno oryginalne tusze, jak i ich zamienniki, dzięki którym możemy ponosić mniejsze koszty.

Oryginalne tusze do HP Officejet 100

Jeśli chcesz postawić na oryginalne tusze do swojej drukarki HP Officejet 100, wybierz jeden z tych: C8765E, C8766E, C9363E. Tusze dostępne są zarówno w kolorze, jak i w czerni. Średnia wydajność czarnego to około 450 stron, co daje 38 groszy za druk jednej strony. W przypadku koloru jest to zaś 260 stron i 73 grosze za jedną stronę. Korzystnie jest wybrać tusze w pakietach – nie tylko oszczędzisz, ale i unikniesz sytuacji, gdy niespodziewanie tusz w Twojej drukarce się skończy.

HP Officejet 100 – zamienniki wysokiej jakości

W sprzedaży poza oryginalnymi tuszami, które wyprodukowane zostały przez producenta urządzenia – firmę Hewlett-Packard, znajdziemy także bardzo wysokiej jakości zamienniki od firm: Activejet, Blackpoint i Fullprint. Wszystkie tusze do tego modelu cechują się bardzo dużą wydajnością i do tego zapewniają doskonałą jakość wydruku. Są dużo tańsze, dzięki czemu koszt druku jednej strony również się obniży. Ich wydajność również dorównuje oryginałom – zamiennik czarnego tuszu od FullPrint starcza na 450 stron. Bez trudu znajdziemy taki produkt, który nie tylko pozwoli nam oszczędzić, ale i drukować w bardzo wysokiej jakości.

Postaw na sprawdzonego dostawcę tuszu do drukarek

Firma Tuszmarkt funkcjonuje na rynku już od długiego czasu, zapewniając klientom dostęp do wysokiej jakości tuszy, tonerów i rozmaitych materiałów eksploatacyjnych do wielu drukarek, które można kupić w naszym kraju. Od samego początku istnienia stawia na , na pierwszym miejscu zadowolenie osób, które skorzystają z oferty. Właśnie dlatego dokłada wszelkich starań, aby asortyment był zawsze jak najbogatszy. Klienci w swoich opiniach na temat sklepu chętnie chwalą jakość dostarczonych produktów, bardzo atrakcyjne ceny oraz doskonałą obsługę.

Jeżeli potrzebujesz tuszu do HP Officejet 100, odwiedź tuszmarkt.pl!

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *