Popularne

Artykuł

Sprzęt

Czym zajmuje się serwis Apple w Katowicach?

Czym zajmuje się serwis Apple w Katowicach?

Kupując urządzenie elektroniczne takie, jak telefon czy komputer warto mieć na uwadze możliwości jego serwisowania. Serwis powinien być łatwo dostępny, tak, aby można było sprawnie i szybko wymienić uszkodzony element. Jeśli użytkownik iPhone’a czy MacBook’a firmy Apple mieszka w Katowicach w razie awarii możne skorzystać z najbliższego punktu serwisowego w tym mieście. Z dowolnego miejsca w Polsce można również przesłać sprzęt kurierem do serwisu Apple w Katowicach.

Jakimi urządzeniami zajmuje się serwis Apple w Katowicach

Każdy użytkownik wymienionych poniżej urządzeń znajdzie pomoc w serwisie w Katowicach:

  • IPHONE
  • IPAD
  • MACBOOK
  • APPLE WATCH
  • IMAC
  • MAC MINI
  • AIRPODS

Jakiego rodzaju pomoc oferuje serwis

Serwis Apple w Katowicach przywróci uszkodzony sprzęt firmy Apple do stanu sprzed awarii.

W przypadku gdy nie wiadomo co się stało ze sprzętem zleca się od wykonanie diagnozy. Po przeglądzie dokonanym przez specjalistę zostanie wyceniona naprawa. Lista niezbędnych części do wymiany i czynności serwisowych będzie przedstawiona klientowi. Klient zdecyduje czy opłaci się usuwać usterkę. Jeśli tak serwis przystąpi do zlecenia naprawy.

Podczas wystąpienia oczywistych uszkodzeń takich, jak pęknięta szybka, słaba bateria, niedziałający wyświetlacz, aparat, głośnik, klawiatura, wentylator czy zasilanie, serwis wymienia uszkodzony element. Każda taka czynność ma określony czas na naprawę. Cennik jej wykonania znany jest klientowi przed przystąpieniem do usunięcia usterki.

Serwis Apple pomoże również przy naprawie zalanego iPhone’a, MacBook’a czy iPad’a.

Dodatkowo można oddać komputer do rozszerzenia jego parametrów. W przypadku brakującego miejsca na dysku warto zlecić wymianę na model pojemniejszy. Podczas gdy urządzenie wyraźnie spowalnia swoją pracę można dołożyć więcej pamięci RAM i w ten sposób usprawnić jego działanie.

W jaki sposób dostarczyć urządzenie

Uszkodzony lub przeznaczony do rozbudowy sprzęt można dostarczyć osobiście do serwisu. Umawiając się indywidualnie na konkretny dzień i godzinę omija się konieczność oczekiwania w kolejce do naprawy. Można również zgłosić się bez rezerwacji terminu, zostawić sprzęt, a naprawa wykonana zostanie jak najszybciej.

Serwis oferuje naprawę wysyłkową. Kurier zostanie przysłany po odbiór urządzenia. Wystarczy spakować paczkę, oddać ją kurierowi i oczekiwać na zwrot sprawnego sprzętu. Wysyłka do serwisu odbywa się bez dodatkowych kosztów.

Gdzie znajduje się serwis Apple w Katowicach

Adres punktu:

FLIX – serwis Apple
40-026 Katowice
ul. Wojewódzka 15

telefon: 577 397 907

Dojazd jest prosty i wygodny. Przyjeżdżając samochodem można go zostawić na parkingu bezpośrednio przed lokalem.

Więcej informacji na stronie: https://flixapple.com/serwis-katowice/

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *