Popularne

Artykuł

Internet

Bądź w sieci ile chcesz, czyli internet na kartę

Bądź w sieci ile chcesz, czyli internet na kartę

Nielimitowane oferty mobilnego internetu weszły do standardowych planów operatorów sieci komórkowych i cieszą się sporym powodzeniem. Jakie korzyści daje internet na kartę?

Im większy pakiet internetowy w ofercie na kartę, tym więcej czasu możemy spędzać w sieci bez ponoszenia wysokich kosztów. Jednak wybór wśród operatorów jest dość duży, dlatego warto sięgać po sprawdzone rozwiązania.

Internet na kartę, czyli dokładnie co?

Idealna oferta internetu na kartę to oczywiście jasne zasady korzystania z pakietu, a także swobodny dostęp do doładowań. No i chyba najważniejsze, czyli przystępna cena. Dopiero tak sformatowany produkt ma szansę zwrócić uwagę przyszłych użytkowników. W czasach, kiedy to sieć jest jedną z podstawowych platform komunikacji, internet na kartę bez limitu wydaje się bowiem idealnym rozwiązaniem.

Według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej w roku 2018 w naszym kraju aktywnych było ponad 50 milionów kart SIM. Duża część tego tortu to karty prepaid. To wygodne rozwiązanie dla wielu użytkowników, którzy preferują niezobowiązującą formę kontraktu z operatorem. Zapewnia ono brak stałych zobowiązań wobec operatora i ułatwia nieregularne korzystanie ze smartfonów.

Co ciekawe, jak mówią dane zbierane przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, sporą część rynku kart prepaid przejęli mniejsi operatorzy. To spora zmiana, bowiem jeszcze kilka lat temu to duzi gracze starali się skutecznie konkurować, zarówno jeśli chodzi o oferty abonamentowe, jak i prepaid. Świat jednak zmienia się bardzo szybko, a wraz z nim potrzeby użytkowników. To właśnie ci operatorzy, którzy potrafią dopasować się do oczekiwań konsumentów, mają szansę na lepsze wyniki.

Co mogą dać taryfy na kartę?

Przyjrzyjmy się jednemu z niewielkich operatorów, którego oferty przyciągają uwagę, czyli sieci Red Bull MOBILE. Proponuje elastyczne rozwiązania, bowiem oferta dobrana jest na krótkie okresy, np. 3, 7 lub 30 dni. W tym czasie rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci są nielimitowane. Warto też wziąć pod uwagę bonusy w postaci paczek danych, które umożliwiają dostęp do sieci. W zależności od pakietu może to być od 300 MB do 3 GB. Opłaty za pakiety łatwo można skorelować ze swoimi możliwościami i na bieżąco zmieniać je w zależności od konkretnych potrzeb. Mało tego – wystarczy kilka dodatkowych złotych, by w taryfach Red Bull MOBILE możliwe było dokupienie kilkudziesięciu gigabajtów bonusowego internetu. Już 5 złotych wystarczy, by skorzystać z oferty Red Bull MOBILE na kartę. Kolejne udostępnione przez sieć rozwiązania to pakiety dodatkowe oraz cykliczne, z których można korzystać, inwestując od 5 do 30 złotych za bardzo korzystne bonusy.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *