Popularne

Artykuł

Internet

Huawei strona – Najlepsze Źródło Nowoczesnych Urządzeń

Huawei strona – Najlepsze Źródło Nowoczesnych Urządzeń

Jest to strona z szerokim asortymentów produktów technologicznych. Jest to też oficjalna strona marki Huawei i można załapać się na produkty typu laptopy, smartwatche, słuchawki i smartfony, jak i inne gadżety typu routery, matepads czy zegarki bands.

Wyrażając zgodę na udostępnienie swojego e-maila, możesz odebrać 50 złotych rabatu, ponadto, na stronie występują zniżki na określone produkty – czasami nawet do 30%. W prawym górnym rogu jest opcja, która pozwala na specyficzne przejrzenie danego typu produktów. Jeśli masz dodatkowe pytanie lub niepewności, możesz poprosić o wsparcie w kwestii uzyskania więcej informacji o produkcie.

Galeria z aplikacjami

Strona ma także segment dla własnej aplikacji, która pomaga w znajdywaniu aplikacji związanych z marką Huawei. Oferowana jest ochrona danych, jak i bezpieczna instalacja aplikacji. Jeśli masz dzieci, możesz założyć kontrole rodzicielską i filtrować aplikacje.

Samo wyszukiwanie aplikacji jest łatwe i można grać w gry na smartphonie bez instalowania jej z aplikacji AppGallery.

Nowości

Jeśli nie interesujesz się zakupem lub przeglądaniem produktów, możesz zajrzeć do zakładki “społeczność”. Są tam nowiny związane z siecią sklepów Huawei, produktami, aktualizacjami w zegarkach, smartphonach, tabletach i innych urządzeniach.

Są także recenzje poszczególnych produktów oraz artykuły o życiu codziennym związanymi z produktami Huawei. Jeśli już się zdecydowałeś na produkt albo jesteś już zmęczony przeglądaniem sklepu, możesz udać się właśnie tutaj i poczytać sobie wiadomości!

Na czym polega proces zamówienia?

Jest on w miarę prosty – wymagany jest od ciebie adres e-mail, w celu informowania ciebie o przebiegu procesu zamówienia oraz możliwości śledzenia przesyłki. Wystarczy wejść w zakładkę sklep, kliknąć na produkt, który chcesz zakupić i dodać go do swojego koszyka – huawei strona wymaga od ciebie zalogowania, po czym dostaniesz identyfikator zamówienia i będziesz musiał wpisać prosty kod weryfikacyjny. Będziesz poproszony o metodę płatności/przesyłki i vouila – twój produkt powinien zostać dostarczony w najbliższych kilku dniach, w zależności od twojej lokalizacji.

Zakładka: komputery

W tej zakładce można znaleźć komputery stacjonarne, jak i laptopy. Do nich można dobrać też różne gadżety, takie jak monitory, urządzenia audio i akcesoria komputerowe – czyli produkty takie jak myszki, klawiatury, adaptery, monitor Mateview GT2, freebuds, itp.

Zakładka: Smartfony

Tutaj można zobaczyć listę smartfonów możliwych do zakupienia. Ponadto, możesz porównać smartfony z sobą, jeśli nie jesteś przekonany co do zakupu, pooglądać sobie różne rodzaje EMUI i akcesoria do smartfona(adaptery, powerbanki i inne).

Zakładka: Wearables

Czyli rzeczy nośne – zegarki typu Huawei GT2, Huawei Band 6 i wiele innych produktów, w tym akcesoria dla urządzeń wearables. Można także znaleźć aplikacje Huawei Zdrowie, która oferuje monitorowanie twojego tętna i współgra z funkcjami sportowymi zegarka.

Zakładka: Audio

Tutaj są przedstawione wyłącznie produkty audio, czyli słuchawki bezprzewodowe, głośniki Bluetooth i parę innych fajnych rzeczy.

Występują także różne promocje oraz możliwość zakupu produktów na raty, są one jednak selekcjonowane różnie, zatem jest ciężko ustalić oficjalną cenę danych produktów, dlatego sugerujemy odwiedzić stronę osobiście i dowiedzieć się o cenach.

Podsumowanie:

Jest to schludnie wykonana i przyjemna dla oka strona z długą listą produktów różnych kategorii – huawei strona ma dobrą obsługę klienta, która jest dostępna w prawym dolnym rogu po wejściu na stronę internetową, także występują częste promocje – czasami nawet do 1000 złotych!

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *