Popularne

Artykuł

Gadżety

Huawei freebuds 4i – Idealne Połączenie Wygody z Krystalicznie Czystym Dźwiękiem

Huawei freebuds 4i – Idealne Połączenie Wygody z Krystalicznie Czystym Dźwiękiem

Wielu ludzi w dzisiejszych czasach niepotrzebnie ma irracjonalne fobie związane ze zgubieniem bezprzewodowych słuchawek – i słusznie, jednak w wypadku huawei freebuds 4i ten lęk nie będzie konieczny, ze względu na specjalne opakowanie, w które można chować słuchawki.

Sama jakość dźwięku słuchawek jest pozytywnie zaskakująca, mocno pomagają w tym czujniki, które redukują szumy i hałas otoczenia. Można używać huawei freebuds 4i w każdej sytuacji w dniu – może to być poranna przejażdżka tramwajem do pracy, popołudniowy bieg po mieście albo słuchanie medytacyjnych filmików w nocy bez obaw o to, że słuchawki będą niekomfortowe.

Długość działania słuchawek

Słuchawki są niesamowite w kwestii wytrzymałości baterii, przeciętnie można słuchać piosenek przez nawet 10 godzin, można słuchać nawet dłużej, gdy słuchawki są podłączone do ładującego etui – nawet do 22 godzin.

Warto także dodać, że po jedynie 10 minutach ładowania, będzie można słuchać piosenek przez kolejne 4 godziny – innymi słowy, jest to szczypta goryczy i cały kubeł słodkości!

Jakość dźwięku

W najprostszym języku, dźwięk jest rewelacyjny – głośniki zostały zaprojektowane w sposób, aby blokować zbędny szum, dźwięki dochodzące z otoczenia i wiele innych nieprawidłowości. Nie ma znaczenia czy słuchasz heavy metalu, POPu, rapu i innych gatunków muzycznych – jakość dźwięku i basu zawszę będzie na wysokim poziomie.

Komfort słuchawek

Czy trzeba się obawiać o wypadnięcie słuchawek z uszu podczas biegu czy innej aktywności? Nie, słuchawki zostały zaprojektowane specjalnie, żeby utrzymywały się solidnie we wnętrzu ucha nawet podczas najintensywniejszego ruchu.

Jeśli używasz słuchawek huawei freebuds 4i podczas snu w nocy, tym bardziej nie musisz się zamartwiać komfortem – słuchawki zostały zaprojektowanie w 100% ergonomicznie, co oznacza, że budowa słuchawek nie będzie podrażniała uszu i pozostawi cię z uczuciem, jakbyś w ogóle ich nie założył.

Co to jest i na czym polega tryb świadomości?

Niektóre słuchawki bezprzewodowe trzeba zdejmować, żeby usłyszeć dźwięki nadchodzące z otoczenia – w przypadku słuchawek huawei freebuds 4i, po naciśnięciu słuchawki będzie można usłyszeć dźwięku z otoczenia bez zdejmowania słuchawek – jest to przydatne, gdy chcesz porozmawiać z inną osobą albo wysłuchać jakiegoś komunikatu.

Sparowanie słuchawek/Jakość łączności

Słuchawki huawei freebuds 4i można zesparować ze smartfonem, smartwatchem albo nawet tabletem. Po tym jak otworzysz etui ładujące, pojawi się możliwość zesparowania słuchawek z jednym z urządzeń.

W kwestii jakości łącza Bluetooth, dźwięk będzie idealnie zgrany z obrazem i nie będzie trzeba się przejmować opóźnieniami dzięki stabilnemu połączeniu.

Styl słuchawek

Słuchawki przychodzą razem z etui ładującym i prezentują się elegancko i nowocześnie – owalny kształt etui pasuje idealnie w uścisku dłoni, a noszenie go w kieszeni będzie zawsze komfortowe.

Jeśli uważasz, że kolory mają ogromne znaczenie, możesz także wybrać sobie kolor etui ładującego i słuchawek w kolorze czerwonym, czarnym i moim ulubionym – białym!

Podsumowanie:

Są to najbardziej opłacalne słuchawki do zakupu. Zachwycają jakością dźwięku i możliwościami wyciszania szumów i dźwięków z otoczenia. Słuchawki są komfortowe podczas noszenia, jak i chowania ich oraz etui ładującego w kieszeni. Stabilne połączenia Bluetooth zapewnia prawie perfekcyjną synchronizacje dźwięku z obrazem, a tryb świadomości to przepyszna wisienka na torcie. Nic dodać, nic ująć!

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *