Popularne

Artykuł

Internet

6 WAŻNYCH ELEMENTÓW DLA STRON BLOGOWYCH

6 WAŻNYCH ELEMENTÓW DLA STRON BLOGOWYCH

Sukces bloga jest związany z wieloma czynnikami, w tym rodzajem publikowanych treści i ogólnej atrakcyjności wizualnej. Aby przyciągnąć kliknięcia, akcje i polubienia, należy skupić się na dobrym wzornictwie i treści akcji, które są interesujące. Oprócz uzyskania części SEO, trzeba również upewnić się, że witryna oferuje treści w różnych formatach, w tym obrazy, wideo i tekst pisany.

Oto niektóre z najważniejszych elementów, które powinny znaleźć się w witrynie bloga dla lepszej wydajności.

  1. WIZUALIZACJA

Tekst wyświetlany na ekranie jest inny niż na papierze. Wielu użytkowników w Internecie preferuje krótsze bloki tekstu i często unika długich, gęstych tekstów. Podczas gdy można znaleźć długie teksty w artykule czasopisma, należy przerwać wpisy na blogu do wizualnie atrakcyjnych segmentów z dużą ilością spacji. Powinieneś sprawić, aby tekst był łatwy do przeczytania przy użyciu różnych elementów, w tym punktów, kropek, podtytułów i numerowanych list.

  1. NIEZAWODNY HOSTING STRONY INTERNETOWEJ

Jest to jedna z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy zakładaniu bloga. Wybór niewłaściwego gospodarza będzie miał wpływ na wiele rzeczy, w tym prędkość ładowania witryny. Chcesz, aby strony ładowały się szybko, gdy użytkownicy klikają na wybrane tematy. Dodatkowo, gospodarz, którego wybierzesz wpłynie również na wynik twojej strony internetowej, co jest również ważne, ponieważ chcesz, aby Twoja strona była zawsze dostępna. Jeśli szukasz pomysłów na wybór odpowiedniego hosta internetowego, to strona porównania ma wszystko, czego potrzebujesz. To daje listę porównawczą różnych hostów i oferuje wskaźniki, takie jak miejsce na dysku, ogólną ocenę i funkcje.

  1. SOLIDNE PISANIE

Solidne umiejętności pisania są niezbędne dla Twojej strony bloga i pomogą Ci szybciej osiągnąć Twoje cele. Gramatyka i struktura zdań to rzeczy, od których nie można uciec, jeśli chcesz założyć dobrą stronę bloga. Nikt nie chce walczyć czytając artykuł, który nie wydaje się przekazywać punktów z jasnością. Użyj tonu informacyjnego i konwersacyjnego podczas pisania, ale należy uważać, aby nie wykazać brak podstawowych umiejętności językowych.

  1. SŁOWA KLUCZOWE

Z Google stale aktualizuje swój algorytm, brak możliwości skonfigurowania witryny za pomocą słów kluczowych uniemożliwi Ci widoczność, której potrzebujesz. Użycie słów kluczowych jest konieczne, ponieważ pomaga ludziom zlokalizować witrynę poprzez wyszukiwarki. Chociaż ważne jest, aby pisać dla wyszukiwarek, również pisanie dla ludzi i zawieranie około dwóch do czterech słów kluczowych oszczędnie w treści.

  1. OBRAZ

Ludzie są istotami wizualnymi i jest to coś, co musisz zrozumieć podczas zakładania bloga. Dodaj kilka wizualnych haczyków i możesz zachować czytelników na swojej stronie. Dodaj duży i żywy obraz, który odnosi się do Twojego wpisu na blogu. Kiedy zawartość jest udostępniana w mediach społecznościowych, wiele osób prawdopodobnie kliknie na niego z powodu haka stworzonego przez obraz.

  1. POŁĄCZENIE

Kiedy mówimy, że powinieneś się połączyć, nie oznacza to dodawania ton linków do Twojej treści. Zamiast tego powinieneś mieć od 4 do 5 linków w 500 słowach wpisu na blogu. Linki te pomagają czytelnikom uzyskać jasne informacje na temat, który badasz. Należy tylko dodać odpowiednie linki, które pomogą czytelnikom dogłębnie przyjrzeć się temu tematowi. Dodawanie linków do czegoś niezwiązanego z wpisem na blogu nie tylko odkłada czytelników, Google również przyjdzie po Twoich rankingach za próbę oszustwa.

 

Zarządzanie blogu jest łatwe, jeśli rozumiesz elementy funkcjonowania. Przed założeniem bloga, należy najpierw zdobyć dobrego gospodarza. Jest to ważne, ponieważ wpływa na wynik i może mieć wpływ na prędkość witryny. Następnie jest zapewnienie, że masz atrakcyjny wizualnie projekt z dobrze napisanymi treściami. Nie zapomnij dodać zdjęcia dla czytelników.

Podobne artykuły