Popularne

Artykuł

IT

Edziekanat – pomysł na miarę XXI wieku

Edziekanat – pomysł na miarę XXI wieku

W wielu dziedzinach naszego życia coraz częściej sięgamy po specjalistyczne programy komputerowe oraz platformy, które pozwalają zarządzać różnymi przestrzeniami, takimi jak: fabryki, hotele, uczelnie, restauracje, itp. Korzystanie z tego typu rozwiązań generuje dużą oszczędność czasu, pieniędzy, itp., nie mówiąc już o redukcji stresu. Także i uczelnie wyższe mają szansę sięgnąć po nowoczesne narzędzia, dzięki którym klasyczny dziekanat zmieni się w edziekanat. Takie rozwiązania mają przed sobą wielką przyszłość. Pozwalają one na błyskawiczne reagowanie w różnych sytuacjach, przypominają o ważnych terminach, mogą dokładnie kontrolować przepływ dokumentów, itp. Warto więc iść w awangardzie postępu i sięgać po to, co jeszcze dwadzieścia lat temu było niemożliwe. Obecnie wystarczy zainwestować w odpowiednią platformę, zaopatrzyć się w login oraz hasło i korzystać z tego, co przynosi nam nowoczesność.

Edziekanat na wyciągnięcie ręki – login, hasło, PESEL i możemy działać

Nowoczesne rozwiązania do zarządzania całością spraw, które odbywają się w dziekanacie każdej wyższej uczelni, są pomysłem któremu warto się przyjrzeć z bliska. Jeśli więc odpowiadamy za zarządzanie dużą uczelnią, czy też nieco mniejszym kolegium nauczycielskim, itp., koniecznie powinniśmy zapoznać się z ofertą, jaką znajdziemy na stronie: www.pcgacademia.pl. Znajdziemy tam takie rozwiązanie jak webdziekanat, dzięki któremu będziemy mogli usprawnić cały system zarządzania procesem dydaktycznym w naszej szkole wyższej. Warto tutaj podkreślić, że program ten jest zgodny z przepisami obowiązującego prawa, a więc nie ma ryzyka że coś pójdzie nie tak jak trzeba. Program opiera się również na całym zespole praktycznej wiedzy, która ułatwia w znacznym stopniu zarządzanie dziekanatem w komputerze. Na wyżej wymienionej stronie znajdziemy także broszurę, która w przystępny oraz dokładny sposób wyjaśni nam, czym tak naprawdę jest edziekanat. Jeśli zdecydujemy się na zakup tego rozwiązania możemy liczyć na to, że zarówno studenci jak i dydaktycy na całej uczelni odczują jego dobroczynne działanie. Z pewnością warto zdecydować się na tę nowoczesną formę zarządzania dziekanatem jak najszybciej.

Postaw na nowoczesną formę zarządzania dziekanatem

Program posiada atrakcyjny wygląd na poziomie wszelkich jego elementów, takich jak interfejs webowy oraz mobilny edziekanatu. Umożliwia on także obrót wszelkimi dokumentami studentów, wyposażonymi w ważne dane, takie jak np. PESEL. Może on także komunikować się ze wszystkimi jego użytkownikami oraz użytkowniczkami przy pomocy wiadomości tekstowych, poczty elektronicznej, powiadomień, itp. Do jego pełnej obsługi wystarczy nam login oraz hasło, dzięki którym zyskamy dostęp do tego, co jest nam na uczelni niezbędne. Będziemy w nim mieli dostęp do wszelkich niezbędnych formularzy, a także zyskamy możliwość kreowania własnych dokumentów, których formę ustalimy samodzielnie w kreatorze dokumentów. Dzięki systemowi można także przeprowadzać operacje zbiorowe dotyczące np. danego wydziału, czy też roku studiów. System może także przesyłać dane do POL-onu, czy też może przekazywać prace dyplomowe do ORPPD i JSA. Możliwa jest także jego integracja z systemami zewnętrznymi, czy też innymi aplikacjami z których korzysta uczelnia. Dostępna jest także aplikacja mobilna dzięki której można nim zarządzać z poziomu smartfona czy też tabletu. Wszystko to sprawia, że możemy w ten sposób zyskać dostęp do super sprawnego programu, dzięki któremu zarządzanie naszą uczelnią wejdzie na zupełnie inny poziom.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *