Popularne

Artykuł

Technologia

Przyszłość życia napędzanego technologią

Przyszłość życia napędzanego technologią

Ilekroć słyszysz słowo technologia, co postrzegasz? Większość postrzegań tego terminu ma znaczenie dla zmian, innowacji, kreatywności itp. Nie można zaprzeczyć, że za każdym razem, gdy wprowadzana jest nowa technologia, my, ludzie na ziemi, mamy być świadkami czegoś nowego, czegoś wyjątkowego, czegoś innego niż kiedykolwiek wcześniej, czegoś z odrobiną nowości w tym, czegoś z błyskotliwością, czegoś z jaskrawością, aby przyciągnąć odbiorców. W rzeczywistości, ludzie są dziś zależni od tego, jak to był ostatni oddech dla tonącej osoby.

Technologia zniewoliła ludzkość i ludzie wierzą, że znaczenie ich życia zostaje utracone, jeśli są pozbawieni produktów technologicznych używanych w ich codziennym życiu. Oglądając uważnie aktualne technologie panujące na świecie, możemy łatwo przewidzieć, co jeszcze będzie. W ciągu najbliższych dziesięciu i dwudziestu lat świat zobaczy ogromny postęp w świecie technologii. Oto lista technologii, które wkrótce zostaną zainaugurowane z wielkim przepychem, aby pokierować życiem ludzi z pełną wielkością technologiczną.

Do 2023 r. mówi się, że ludzie będą mieli dostęp do Internetu w formie cyfrowej. Życie zostanie zdigitalizowane za pomocą ulepszonego połączenia internetowego i umożliwi 80% ludności świata łączność z odległymi zakątkami świata.

Innowacje w smartfonie

Superkomputery to kolejna nowość. Do końca 2023 roku, ludzie będą zmuszeni do korzystania z superkomputerów poprzez wykorzystanie smartfonów z potężną mocą obliczeniową. Czyż nie jest to możliwe?

Ludzie są bez wątpienia uzależnieni od swoich smartfonów. Ale czy są też przywiązani? No cóż, wkrótce będą. W 2023 r. pierwszy telefon komórkowy z możliwością implantacji będzie oficjalnie dostępny dla konsumentów i będzie działał na falach mózgowych lub sygnałach, a nie werbalnych przesłaniach.

Samochody bez kierowcy

Ludzie, którzy kochają jazdę samochodem, wkrótce zostaną skazani na nieszczęście. Czas samochodów bez kierowcy jest w drodze. W Stanach Zjednoczonych Ameryki do 2026 r. 10% samochodów będzie bez kierowców. Samochody te będą nie tylko automatyczne, ale również zwiększą bezpieczeństwo, zmniejszą emisję gazów i będą wykorzystywane w różnych modelach transportu.

Sztuczna inteligencja i roboty

Oczywiście, że sztucznie inteligentne maszyny i systemy zaczęły dominować i służyć w przedsiębiorstwach, ich usługi będą rozszerzone. Roboty ze sztuczną inteligencją do 2026 r. podejmą pracę w białych kołnierzykach i do 2026 r. będą służyć jako pracownicy przedsiębiorstwa. Usprawni to złożony proces decyzyjny i usprawni obsługę danych w strukturach korporacyjnych.

Roboty już teraz służą w sektorze korporacyjnym. Ale czy zastanawiałeś się kiedyś, czy po leczeniu przez robota poczujesz się jeszcze zdrowszy? Niebawem pojawią się farmaceuci z robotami, a na ich wprowadzenie pozostało niewiele czasu. W 2021 r. w USA zostanie przeprowadzony zabieg z wykorzystaniem robota, w którym to przypadku maszyna zastąpi farmaceutę i przepisze mu leki.

Hiperloopy

Co będzie następne w kolejce? Może to być w cylindrze. Tak, to jest to pływający podest, o którym mówię. Hyperloop to nowy tryb podróży, który ma być ogłoszony wkrótce w 2021 roku. Olbrzym zabiera ludzi w podróż pomiędzy miastami z prędkością pocisku. Ale nie trzeba się martwić. Pociąg będzie poruszał się wewnątrz rur niskociśnieniowych i jest zaprojektowany pod kątem zarządzania objętością, aby uratować pasażerów przed przeżyciem wszelkich drgań. Całkowicie bezpieczna podróż w czasie.

Dostawa Dronami

Ile razy zamówiłeś coś online? Ile dni trzeba było czekać na przyjazd zamówienia? Cóż, lepiej pozbyć się teraz nawyku oczekiwania. Jest to era dronów dostawczych. Do końca 2020 roku, drony dostawcze zastąpią mechanizmy logistyczne dużych firm i dostarczą towary do klientów. Niektóre firmy zaprojektowały samochody latające, które są ich agentami. Ale wiesz, co jest najbardziej ekscytujące? Jest całkowicie bez kierowcy. Teraz wyobraź sobie samochód lecący w powietrzu bez kierowcy lub pilota.

Rewolucja w przemyśle kawowym

Kawa jest tak potężnym środkiem. Jest to pierwszy wybór śpiącego zombie, aby z powrotem przekształcić się w normalnego, żywego i aktywnego człowieka. Ale to nie jedyna siła. Odpady kawowe nie są mniejsze. Firma bio szykuje się do wykorzystania technologii i planuje przerobienie 200.000 ton odpadów kawowych wytwarzanych każdego roku przez warszawski przemysł kawowy w celu wytworzenia ciepła i energii elektrycznej dla budynków i systemów transportowych.

Podsumowując

Technologia jest niezaprzeczalnie siłą energetyczną i potężnym narzędziem, które pozwala obrócić świat pod kątem 360 stopni. Wyprodukowała już potężne, napędzane dziwaczną technologią i kontynuuje bieg bez spocenia się. Postępy na całym świecie wyraźnie wskazują na to, że świat ma się zmienić, biorąc pod uwagę, że mechanika technologii równomiernie posuwa się do szczytu postępu i udoskonaleń.

Podobne artykuły