Popularne

Artykuł

Sprzęt

Czym wyróżniają się drony marki Yuneec?

Czym wyróżniają się drony marki Yuneec?

W związku z popularnością dronów na rynku pojawia się mnóstwo nowego sprzętu. Nie zawsze jednak spełnia on wymagania klienta i bywa naprawdę niskiej jakości. Istnieje jednak kilka sprawdzonych firm, które już od wielu lat produkują niewadliwy i świetnie latający sprzęt. Przykładem może być dron Yuneec. Dlaczego tak wiele osób inwestuje w produkty chińskiego producenta?

Wygoda latania

Pierwszym, na co zwracają uwagę klienci drona Yuneec jest wygoda i bezpieczeństwo latania. Funkcje takie jak redundantny sygnał sterujący pozwala na większą kontrolę drona w trakcie lotu. Bezpieczeństwo zwiększa również opcja „geofence”, dzięki której sprzęt nie odlatuje dalej niż założy to sterujący. Najwyższy poziom stabilności i niezawodności zapewnia oprogramowanie „Dronecode”, który wspomaga lot przy każdej możliwej okazji.

Dołączone kontrolery posiadają nowoczesny system pozycjonowania IPS. Dzięki nim dron Yuneec może latać niezależnie od tego czy sterujący jest wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Energooszczędny sprzęt rozwija czasami swoją prędkość do 80 km/h. Wszystko to przy bardzo cichym działaniu, co pozwala na kontrolowanie drona również nocą. Nowoczesne modele dronów mają również funkcję latania automatycznego. Sprzęt potrafi rejestrować stałe punkty, po których będzie stale się poruszał. Drona można w dowolnym momencie sprowadzić z powrotem do domu, używając funkcji „Return to Home”.

Funkcje dodatkowe

Drony marki Yuneec wyróżniają się na tle innych sprzętów licznymi funkcjami dodatkowymi. Jest to między innymi wysoka jakość obrazu 4K, która pozwala tworzyć najlepsze możliwe filmy. Zdjęcia rejestrowane są od razu w formacie JPEG i DNG. Dzięki funkcji inteligentnego przesyłu obrazu można od razu zapisywać wszystkie dane na swoim komputerze. Dzięki transmisji obrazu na poziomie nawet 5 GHz w dronie Yuneec można zwiększyć zasięg przeglądu obrazu nawet do 2 kilometrów. Dzięki funkcji rozpoznawania twarzy można tworzyć precyzyjne zdjęcia, nawet przy dużych wysokościach i niesprzyjającej pogodzie.

Dron Yuneec bardzo często ma również funkcję sterowania głosem. Nie trzeba wówczas używać kontrolera. Dzięki poleceniom głosowym i automatycznemu lataniu nie tylko steruje się sprzętem, ale też można rejestrować zdjęcia i filmy. Dron rozpoznaje najczęściej kilka różnych języków naraz. Pojedyncze ładowanie baterii pozwala na pół godziny ciągłego latania. Można stale sprawdzać jego położenie dzięki specjalnej mapie otoczenia. Wystarczy na niej zaznaczyć siebie lub inny obiekt, a dron poleci tam niejako automatycznie.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *