Popularne

Artykuł

Gry

Jak grać i zarabiać w League of Legends?

Jak grać i zarabiać w League of Legends?

Granie w gry komputerowe i otrzymywanie za to wynagrodzenia jest połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Kiedyś to pojęcie dotyczyło głównie graczy e-sportowych, prezentujących się na międzynarodowych zawodach. Warto jednak wiedzieć, iż przeciętni gracze League of Legends również mają możliwość zarabiania na swojej ulubionej aktywności. Istnieje na to kilka sposobów, które wskażemy w niniejszym artykule. Dowiedz się jak grać i zarabiać w League of Legends!

Streamuj swoją grę

Dzięki prowadzeniu własnego konta na serwisie streamingowym możesz poczuć się jak szef samego siebie! Regularne nagrania twoich rozgrywek mogą przyciągnąć grono fanów, a dzięki ich subskrypcjom i wpłatom można osiągnąć spory dochód. Osobom zainteresowanym taką działalność poleca się założyć konto popularnym portalu streamingowym takich jak Twitch czy Azubu.

Nagrywaj filmy na YouTube

To kolejny sposób na bycie panem swojego losu. Jedyną różnicą jest to, że nie trzeba pokazywać się na żywo. To rozwiązanie jest o tyle ciekawsze, że oprócz klasycznej rozgrywki możesz także nagrywać filmy o wszystkich aspektach związanych z LoL-em, co pozwala na dużą swobodę tematyczną. Przy okazji można też nauczyć się podstaw montażu filmowego. Dla najbardziej kreatywnych i cierpliwych graczy czekają rzesze fanów, którzy przyniosą im nie tylko popularność, ale także możliwość współpracy z markami. Wszystko to może przełożyć się na całkiem satysfakcjonujący zarobek!

Wyboostuj swoją postać

Osiągnięcie wysokiego miejsca w rankingu graczy pozwala na czerpanie dodatkowych benefitów z gry oraz szacunek innych. Proces ten bywa niestety trudny i czasochłonny. Na szczęście, istnieją sposoby na pomoc w uzyskaniu wymarzonej dywizji. ELO Boosting to analizowanie błędów gracza oraz nauka przygotowywania i wykorzystywania strategii w grze, która pozwoli osiągnąć lepsze wyniki w rozgrywce. Dodatkowo, udzielane w ramach e-couthingu wskazówki nie spowodują nagłego wzrostu dywizji, co mogłoby spotkać się z banek ze strony Riot. Dzięki sumienności i odrobinie cierpliwości korzystając z doświadczenia profesjonalnych boosterów można liczyć na trening umiejętności oraz efektywny rozwój swojej postaci.

Programuj grę

Nie trzeba być informatykiem z wieloletnim stażem, aby wykonać modyfikacje czy użyteczną aplikacje dla graczy. Czasem wystarczy jedynie dobry pomysł, odrobina chęci i umiejętności. Dzięki takim działaniom można nie tylko zyskać wdzięczność i szacunek innych graczy, ale również liczyć na gratyfikacje finansową. Być może aplikacja zainteresuje twórców gry, a jej twórca trafi do zespołu programistów Riot? Warto spróbować!

Zostać dziennikarzem e-sportowym

Wiedza na temat gier stanowi kluczowy aspekt w pracy dziennikarzy e-sportowych. Oprócz opowiadania o grach przed kamerą można także pisać na ich temat na wszelkiej maści portalach lub w czasopismach poświęconym gamingowi. Dzięki tego typu pracy można nie tylko zdobyć doświadczenie, ale również otrzymywać regularną pensję. Jest to więc idealne rozwiązanie dla fana gier wideo!

Podobne artykuły

1 komentarz

  1. Smutna

    Hehe, jak ktoś nie umie, to płaci za rangi. Bogate dzieci bogatych rodziców chcą mieć wszystko od razu. :((

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *