Popularne

Artykuł

Marketing internetowy

Digital marketing w rękach Euvic

Digital marketing w rękach Euvic

Działania Euvic w zakresie marketingu kreuje doświadczony zespół ekspertów. Głównym celem jest wspieranie klienta od pomysłu, poprzez etap planowania aż po generowanie popytu i tworzenie kampanii. Filar Performance zbudowany na podstawie wiedzy najlepszych specjalistów czuwa nad zastosowaniem posiadanych narzędzi, w jak najbardziej efektywny dla klienta sposób.

Usługi digital marketing 360°

Holistyczne podejście do zagadnienia marketingu cyfrowego wymaga wdrożenia szeregu innowacyjnych rozwiązań. W Euvic jednym z nich są kampanie efektywnościowe. Prowadzone przy wykorzystaniu różnorodnych narzędzi łączących marketing z technologią, są na bieżąco monitorowane i optymalizowane. Kolejne ogniwo, eksploatowane w dobie współczesnych technologii to social media, które odgrywają kluczową rolę w procesie reklamy i promocji. Ponadto pozwalają zbudować sieć powiązań i zasięgów. Agencja Euvic obecna jest na platformach takich jak Facebook, YouTube czy Tik Tok, nierzadko angażując do działań marketingowych środowiska influenserskie. 

Marketing treści realizowany jest tu natomiast poprzez tworzenie tekstów blogowych, podcastów czy  raportów eksperckich. W środowisku internetowym dużo uwagi wymaga dbałość o reputację firmy. Euvic profesjonalnie podchodzi do moderowania forów internetowych, prowadzenia profili społecznościowych firm oraz czuwa nad kształtowaniem opinii. Pracując nad pozycją firmy w świadomości klientów, należy dosłownie potraktować to sformułowanie. Pozycjonowanie stron jest kluczowe dla prowadzonego marketingu i wymaga systematyczności. Niemniej uwagi należy poświecić na PR firmy. Euvic proponuje w tym zakresie opracowanie strategii, prowadzenie biur prasowych oraz rzetelny kontakt z mediami.  Kompleksowe podejście do budowania wizerunku skutkuje utrzymywaniem dobrych relacji z liderami  tworzenia opinii.  Ostatnim, ale równie ważnym, jak każdy poprzedni element, jest tworzenie stron internetowych. Profesjonalnie zbudowana strona kampanii, newslettery i mailing to nieodzowne elementy przemyślanej strategii marketingowej.

Euvic doświadczenie w kompleksowym działaniu

Uwzględniając opisane elementy budowania pozycji firmy na rynku, warto to zadanie powierzyć doświadczonemu zespołowi profesjonalistów. Promocja marki wymaga zsynchronizowania wielu składowych prowadzących do sukcesu. Euvic to eksperci w dziedzinie digital marketingu. Wśród firm współpracujących z Euvic można wymienić Orange, Motorola, mBank, Lenovo, KFC, ING, Canon i wiele innych.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *