Popularne

Artykuł

IT

Co powinien zapewniać nowoczesny system ERP dla dużych firm?

Co powinien zapewniać nowoczesny system ERP dla dużych firm?

Tworzone z myślą o biznesie rozwiązania IT zapewniają coraz lepszy wgląd w policzalność i rentowność prowadzonych działań. Oprogramowania do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa nie tylko pomagają firmom zarządzać swoim majątkiem – umożliwiają również automatyzację procesów w ramach firmowego workflow, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Jakimi funkcjonalnościami powinien wyróżniać się system ERP dla dużych firm? Zapraszamy do lektury.

Poznaj 3 korzyści, jakimi wyróżnia się sprawdzony system ERP dla dużych firm

Najważniejszym zadaniem, z jakim musi zmierzyć się nowoczesny system ERP dla dużych firm, jest zgromadzenie informacji na temat wszystkich procesów biznesowych w jednym miejscu. Centralizacja zgromadzonych w firmie danych w jednym miejscu pozwala pracownikom na jeszcze bardziej wydajną realizację otrzymanych zadań. Jakie trzy właściwości oprogramowania ERP wspierają te założenia?

1. Wygodny dostęp do firmowych danych

Kompleksowy system ERP dla dużych firm https://teta.unit4.com/pl/rozwiazania/erp-oraz-planowanie-finansowe gromadzi wszystkie niezbędne informacje na temat firmowych procesów. Narzędzie to zapewnia szybki dostęp do wymaganych danych (zarówno aktualnych, jak i historycznych) i ułatwia ich błyskawicznie zestawienie, tworząc raporty i analizy. Oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem pozwala przewidywać i analizować trendy, jest również nieocenione w przypadku analizy rentowności podejmowanych działań – wszystkie przytoczone funkcjonalności są dostępne dla upoważnionych specjalistów po zaledwie kilku kliknięciach.

2. Szybka rozbudowa dostępnych funkcji

Nowoczesny system ERP dla dużych firm cechuje się również możliwością swobodnej rozbudowy dotychczasowej bazy narzędzi. Decydująca się na jego wdrożenie firma może w dowolnym momencie rozszerzyć oprogramowanie o kolejne moduły, takie jak rozszerzone planowanie finansowe, budżetowanie i prognozowanie, jak również narzędzia dla poszczególnych branż, takich jak produkcja, logistyka czy sektor handlowo-usługowy.

3. Obecność platformy mobilnej

W dobie niesłabnącej popularności pracy w modelu zdalnym bądź hybrydowym jest niezwykle istotne, aby wybrany system ERP dla dużych firm cechował się wysoką elastycznością i pełnym wsparciem dla specjalistów niezależnie od pory dnia czy ich miejsca pobytu. Z pomocą przychodzi wówczas dostęp do aplikacji przeglądarkowej, dostępnej z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu – rozwiązanie to gwarantuje komfortową pracę wszystkim zatrudnionym specjalistom niezależnie od godzin pracy, formy zatrudnienia czy miejsca wykonywania pracy.

Teta ERP – system ERP dla dużych firm, na którym możesz polegać

Szukasz oprogramowania do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, które spełnia wszystkie powyższe założenia? Opracowany przez markę Unit4 Polska program Teta ERP to system ERP dla dużych firm, który usprawnia wewnętrzny workflow i wspiera toczące się procesy kadrowo-płacowe.

Doświadczeniu grupy Unit4 Polska zaufało już ponad kilkaset największych przedsiębiorstw w Polsce, reprezentujących branżę produkcyjną, logistyczną, handlowo-usługową a nawet edukację i sektor publiczny. Umów się na prezentację on-line i przekonaj się, dlaczego Teta ERP znajduje się w ścisłej czołówce najczęściej wybieranych rozwiązań w Polsce.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *