Popularne

Artykuł

Biznes

Czy cena wirtualnego biura w Warszawie obejmuje pełną obsługę korespondencji? Sprawdzamy!

Czy cena wirtualnego biura w Warszawie obejmuje pełną obsługę korespondencji? Sprawdzamy!

Na cenę wynajmu wirtualnego biura mają wpływ różne czynniki. Jednym z najważniejszych jest zakres usług dodatkowych. Bo wirtualne biuro to nie tylko udostępniony adres, ale również obsługa korespondencji, a często także inne rozwiązania. Postanowiliśmy sprawdzić, czy cena wirtualnego biura w Warszawie obejmuje pełną opiekę nad firmową pocztą.

Czym jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro to nowoczesna, elastyczna usługa, która umożliwia przedsiębiorcom korzystanie z prestiżowego adresu do rejestracji firmy i przyjmowania korespondencji. Daje też dostęp do szeregu usług dodatkowych, jak skanowanie listów, wysyłanie powiadomień SMS, przyjmowanie przesyłek kurierskich czy odbieranie telefonów. 

Przedsiębiorca może więc posługiwać się atrakcyjnym adresem bez konieczności wynajmowania fizycznego lokalu. Może też otrzymać, w zależności od potrzeb i wybranej oferty, wsparcie w sprawach administracyjno-biurowych, księgowych i finansowych. Obsługa korespondencji praktycznie zawsze zawarta jest w ofercie wirtualnego biura. Jednak jej zakres mocno się różni. 

Cennik wirtualnego biura w Warszawie

Wirtualne biuro to usługa stosunkowo tania w porównaniu do innych, ponoszonych przez przedsiębiorców wydatków – zwłaszcza w takim mieście, jak Warszawa. Cenniki wirtualnych biur w stolicy różnią się w zależności od okresu najmu, prestiżu adresu, oferowanych usług i renomy dostawcy. 

Najtańsze wirtualne biuro w Warszawie kosztuje niespełna 30 zł miesięcznie. Najdroższe – 10 razy więcej. Jednak nawet płacąc kilkadziesiąt złotych miesięcznie, możesz liczyć na adres do rejestracji firmy i korespondencji oraz na obsługę firmowej poczty. Zakres obsługi korespondencji będzie się różnić w zależności od możliwości danego operatora i preferencji klienta. 

 

Obsługa korespondencji w szerokim zakresie jest zawarta w cenie wirtualnego biura w Warszawie.jpg

Obsługa korespondencji w szerokim zakresie jest zawarta w cenie wirtualnego biura w Warszawie: https://biznescentrum.com/wirtualne-biuro-cennik/.

Podstawowa i pełna obsługa korespondencji w ofercie wirtualnych biur

Standardem w przypadku wirtualnych biur jest przyjmowanie korespondencji kierowanej do przedsiębiorcy. Listy zwykle odbierane są przez pracowników bez limitu. Natomiast ilość przyjmowanych paczek jest na ogół ograniczona. W podstawowych pakietach możesz także liczyć na otrzymywanie powiadomień o nowej poczcie. 

Natomiast dopłacając określoną kwotę, zapewnisz sobie pełną obsługę korespondencji. Na przykład wpływające listy będą skanowane i na bieżąco przesyłane na Twój adres e-mail. Będziesz otrzymywać powiadomienia SMS o nowej poczcie. Na życzenie będą też odbierane wszystkie Twoje paczki – niezależnie od ilości i gabarytów. Dopłaty na pewno wymagać będzie przekierowywanie przesyłek pod wskazany adres, np. domowy.  

 

Przyjmowanie korespondencji to standard w przypadku wirtualnych biur w Warszawie, ale pełna obsługa firmowej poczty nie zawsze znajduje się w cenie..jpg

Przyjmowanie korespondencji to standard w przypadku wirtualnych biur w Warszawie, ale pełna obsługa firmowej poczty nie zawsze znajduje się w cenie.

Dodatkowe usługi wirtualnych biur

Poza obsługą korespondencji firmowej wirtualne biura w Warszawie często oferują inne usługi dodatkowe, wspierając przedsiębiorców w prowadzeniu i rozwijaniu biznesów. Mowa m.in. o:

  • odbieraniu telefonów przez przeszkolonego pracownika, 
  • rezerwowaniu sal konferencyjnych i fizycznych biur pod spotkania biznesowe,
  • usługach księgowych,
  • doradztwie w zakresie pozyskiwania dotacji na różne inwestycje.

Obsługa korespondencji standardowo znajduje się w cenie wirtualnych biur w Warszawie. Jednak zakres opieki na firmową pocztą będzie się różnić w zależności od wybranego dostawcy i pakietu. Dlatego analizując cenniki wirtualnych biur, nie patrz wyłącznie na wysokość opłat. Zawsze sprawdzaj, jakie usługi i narzędzia otrzymujesz w standardzie, a za jakie będziesz musiał zapłacić ekstra. Powodzenia!

Materiał sponsorowany, przygotowany przez partnera serwisu.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *