Popularne

Artykuł

Technologia

3 najlepsze aplikacje fitnessowe

3 najlepsze aplikacje fitnessowe

Chcesz popracować nad forma i kondycją, a także zadbać o swoje ciało i samopoczucie? Lubisz mieć plan i konkretne ćwiczenia, a także chcesz wygodnie śledzić swoje postępy i mieć dostęp do statystyk? Aplikacje fitnessowe są stworzone dla Ciebie!

Aplikacja fitnessowa – osiągnij wymarzoną formę i sylwetkę!

Wirtualny trener personalny, monitorowanie parametrów życiowych podczas aktywności, konkretny zestaw ćwiczeń, który umożliwi wykonanie treningu zarówno w domowym zaciszu, jak i na siłowni czy w plenerze, liczba serii wraz z odliczaniem czasu, jak również dopasowanie do różnych poziomów zaawansowania – aplikacje fitnessowe to cieszące się popularnością programy, które motywują do działania! Na rynku dostępnych jest wiele różnych propozycji – z ćwiczeniami na konkretne partie ciała, dedykowane biegaczom, rowerzystom czy rolkarzom, a także umożliwiające przeprowadzenie treningu bez specjalistycznego sprzętu.

Osobisty trener na Twoim smartfonie – top 3 najlepszych aplikacji fitnessowych!

Aplikacje fitness cieszą się niesłabnącą popularnością, na rynku dostępnych jest wiele różnych propozycji, jak jednak wybrać tą najlepszą? Oto kilka darmowych propozycji do pobrania na Twojego smartfona!

  • MyFitnessPal – aplikacja, która łączy wirtualnego trenera z osobistym dietetykiem. Pakiet ćwiczeń, monitorowanie postępów, bogata baza produktów i ich kalorii, skaner kodu kreskowego oraz autorskie przepisy i fitnessowe artykuły.
  • Strava – zapisywanie osiągniętych podczas treningu statystyk, motywacja przez innych użytkowników, baza różnych treningowych propozycji, zapisywanie mapy trasy wyznaczonej za pomocą GPS, a także możliwość wyboru wielu różnych dyscyplin sportowych – bieganie, rower, rolki, spacer czy też crossfit.
  • Workout Trainer – propozycje treningowe na różne partie ciała, zdjęcia oraz instruktażowe filmy video przygotowane przez profesjonalnych trenerów, różne poziomy zaawansowania, a także ustawienie celu treningowego.

Poznaj więcej fitnessowych propozycji oraz ciekawostek i wejdź na www.smartix.pl.

 

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *