Popularne

Artykuł

Internet

Czym jest aplikacja SuperSocial?

Czym jest aplikacja SuperSocial?

Superbet dąży do grona najlepszych bukmacherów w Polsce i obecnie jest określany jednym z największych innowatorów na polskim rynku. SuperSocial jest aplikacją, która cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. Jakie są kluczowe zalety?

SuperSocial – najlepsza funkcjonalność na rynku?

Obecnie w świecie mediów społecznościowych Facebook jest największym kanałem, który skupia ogromną liczbę fanów. Zauważalny jest również rozwój Tik-toka, jednak najwięcej czasu użytkownicy spędzają przeglądając FB lun odpisując na Messengerze.

SuperSocial to aplikacja, która jest dostępna w ramach oferty Superbet – co istotne – za darmo. Jedyne co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto. Pamiętaj, że przy rejestracji możesz wykorzystać dedykowane bonusy powitalne. SuperSocial można określić mianem platformy społecznościowej, która łączy typerów. Możesz tam dodawać swoje kupony, rywalizować w specjalnych ligach prywatnych ze znajomymi lub innymi graczami, a także sprawdzać to, co obstawiają inni. Jesteś w stanie stworzyć dedykowaną sieć graczy, która znajdzie się na Twojej tablicy. W ten sposób selekcja najlepszych typów od Superbet jest o wiele łatwiejsza.

W ofercie Superbet na SuperSocial dostępne są również propozycje od ambasadorów. W tym gronie znajduje się między innymi Jerzy Dudek, a także Sławomir Peszko, czyli nowy trener Wieczystej Kraków. SuperSocial to miejsce, które łączy graczy i sprawia, że możesz dyskutować na temat kuponów Peszkina czy też Dudka. Oprócz tego na każde spotkanie dostępny jest chat meczowy, w którym gracze wystawiają komentarze na temat tego, co potencjalnie warto obstawiać. W SuperSocial każdy znajdzie coś dla siebie, a układ tablicy i obserwowane konta zależą tylko od Ciebie. Jeśli nie chcesz widzieć propozycji od wybranych graczy, to możesz wyłączyć obserwację w wybranym momencie.

W SuperSocial powstaje społeczność, która łączy graczy Superbet. Obecnie jest to jeden z największych operatorów na rynku, a takie możliwość tylko zwiększają potencjał tej firmy. Patrząc na suche liczby obecnie Superbet jest już na trzecim miejscu, jeśli chodzi o udział w rynku, a przecież zaczynał praktycznie od zera, ponieważ punkty stacjonarne, na którą pierwotnie mieli licencję okazały się przestrzelonym wyborem.

zalety supersocial

Zalety SuperSocial

  • Typy innych graczy za darmo
  • Obecność ambasadorów
  • Dyskusje i chaty na temat meczów
  • Społeczność

SuperSocial to nie wszystko!

Aplikacja SuperSocial to tylko jedna z aktualnie dostępnych promocji w ramach oferty Superbet. Nie ma w tym momencie drugiego bukmachera, który oferowałby swoim klientom tak wiele możliwości. Zarówno w przypadku ofert dla nowych graczy, które pojawiają się regularnie pod typowanie z bonusem 400 lub 600 zł za trafienie typu za 2 zł na wybraną drużynę. Oprócz tego praktycznie każdego dnia możesz wykorzystać dedykowany bonus dla stałych klientów.

Jedną z najlepszych promocji, z której chętnie korzystają stali gracze, niektórzy nawet nieświadomie jest SuperPrzewaga. Jak sama nazwa wskazuje w Superbet możesz obstawić z przewagą względem innych bukmacherów. SuperPrzewaga oznacza, że w przypadku obstawienia meczu z rynków głównych w zdarzeniach, które są dostępne w ramach promocji, Twój zakład zostanie rozliczony jako trafiony, jeśli spełnione zostaną określone warunki. SuperPrzewaga jest aktywna w wybranych rozgrywkach piłkarskich i aktywacja polega na osiągnięciu wyniku 2:0 przez typowaną drużyną. Wtedy bez względu na końcowy rezultat spotkania typ zostanie rozliczony, jako trafiony.

SuperGame to z kolei darmowe możliwości związane z super nagrodami. SuperGame to tryb, który poleca na wytypowaniu dokładnego wyniku pięciu wybranych przez bukmachera meczów, a następnie nagroda główna jest dzielona pomiędzy osoby, które trafiły. Biorąc jednak pod uwagę, jak trudnym zadaniem jest trafienie pięciu dokładnych wyników, z reguły na palcach jednej ręki można policzyć osoby, które zakończą konkretną edycję z bilansem 100% trafień.

Superbets to z kolei coś dla osób, które poszukują najlepszej oferty zakładów bukmacherskich. W ramach tej kampanii dostajesz dodatkowe zakłady do typowania, których potencjalnie zabrakłoby w klasycznej ofercie na dane spotkanie. Superbets to bardzo szeroki wybór i wiele dostępnych zakładów łączonych.

najciekawsze promocje w superbet

Najciekawsze promocje w Superbet:

  • SuperPrzewaga
  • SuperGame
  • SuperSocial
  • SuperBets

Najważniejsze wydarzenia do typowania w najbliższym czasie

We wrześniu wznowione zostały rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Większość faworytów stanęło na wysokości zadania, a już w październiku kolejne spotkania z udziałem najlepszych zespołów w Europie. Swoje mecze w pucharach będą rozgrywać również dwa polskie zespoły, czyli Legia Warszawa oraz Raków Częstochowa.

Wielkimi krokami zbliżają się również kolejne mecze polskiej kadry. Biało-czerwoni rozczarowali swoich kibiców, a pewnie i samych siebie, podczas ostatniego meczu z Albanią. Polska nadal ma jednak szanse na awans na Euro, ale potrzebujemy korzystnego rezultatu w spotkaniu Albanii z Czechami. W środę 20.09 nowym trenerem kadry został ogłoszony Michał Probierz, a swoją prace rozpocznie już podczas wyjazdowego meczu w z Wyspami Owczymi. Kilka dni później Polacy zagrają u siebie z Mołdawią i będzie to szansa na rewanż za pierwszą porażkę.

Fani klubowej z pewnością odliczają czas do pojedynku Barcelony z Realem Madryt. El Clasico odbędzie się w październiku, dlatego też potencjalny pojedynek Joao Felixa i Jude’a Bellinghama zapowiada się niezwykle ciekawie. Obaj piłkarze są w bardzo dobrej dyspozycji od startu rozgrywek.

Na horyzoncie pojawia się również rywalizacja w angielskiej Premier League. Manchester City już wkrótce zmierzy się z Arsenalem w pojedynku dwóch drużyn, które w minionym sezonie walczyły do samego końca o mistrzostwo Anglii. Aktualnie również Obywatele i The Gunners znajdują się w ligowej czołówce. Finanse w Premier League są ogromne, a obecnie ta liga wydaje najwięcej pieniędzy na transfery w Europie.

We wszystkich z wyżej omówionych meczów będziesz mógł wykorzystać SuperSocial, SuperPrzewagę, a także Superbets. Jeśli chodzi o spotkania, które zostaną dodane do poszczególnych rund SuperGame, to w tym momencie można się jedynie domyślać.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Artykuł gościnny. Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *