Popularne

Artykuł

Sprzęt

Jakie słuchawki do telefonu wybrać?

Jakie słuchawki do telefonu wybrać?

Większość z nas korzysta ze słuchawek razem z telefonem – jaki zatem model wybrać? Czy warto postawić na technologię True Wireless, czy sprawdzą się modele nauszne, a może jednak najlepszą opcją będą słuchawki do telefonu douszne? Kilka propozycji znajdziesz poniżej.

Słuchawki do telefonu douszne – JBL Tune 115BT

Lekkie słuchawki douszne JBL Tune 115BT sprawdzą się idealnie do codziennego użytkowania. Zapewniają dobre brzmienie, ale też pozwalają na odbiór połączeń bez konieczności wyjmowania telefonu. Wbudowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów, zarządzanie muzyką za pomocą głosu i korzystanie z pomocy asystenta głosowego. Wbudowana bateria zapewnia 8 godzin odtwarzania, a czas ładowania to jedynie 2 godziny lub 15 minut szybkiego ładowania.

Słuchawki dokanałowe Skullcandy Ink’d+  – w dobrej cenie

Słuchawki do telefonu douszne od Skullcandy to m.in. model Inkd+. Świetnie sprawdzą do słuchania muzyki na co dzień, podczas podróży czy biegania. Są lekkie i niewielkie, gwarantują komfort i mobilność. Pozwalają na wygodne sterowanie muzyką i możliwość odbierania połączeń. Jeśli szukasz niedrogich i dobrych słuchawek do smartfona, warto wziąć je pod uwagę. Warto też zwrócić uwagę na inne modele tej marki – najbardziej polecane są modele w technologii true wireless – jak m.in. Skullcandy Indy w wersji Evo, Fuel, ANC lub Push Ultra.

Sony MDR-XB50AP – znakomita jakość basu

Miłośnicy basowego brzmienia docenią słuchawki do telefonu, ale nie tylko, czyli Sony XB50AP – wyróżniają się pod względem brzmienia! Inne cechy modelu to łączność przewodowa, 105 dB i świetne dopasowanie do uszu. Zapewniają wysoką jakość wykonania i dźwięku i komfortowe użytkowanie. Słuchawki douszne nie pozwalają na ucieczkę dźwięku na zewnątrz – można delektować się nawet głębokimi basami.

Skullcandy Push Ultra Strong – do telefonu i dla aktywnych

Zwracają uwagę parametrami, ale też designem. Słuchawki Skullcandy Push Ultra Strong w technologii True Wireless pozwolą na cieszenie się muzyką i rozmowy bez przewodów, a wygodne zaczepy na uszy zapewnią komfort i idealne dopasowanie. W zestawie jest etui, które pełni też funkcję stacji ładującej – na pełnym naładowaniu mogą pracować do 6 godzin, a dodatkowe 34 godziny można uzyskać dzięki etui.

Sennheiser CX 300S

Dokanałowe słuchawki cenionej marki to nasza ostatnia propozycja – zestaw słuchawkowy z pilotem na kablu sprawdzi się na co dzień do słuchania ulubionej muzyki. Ergonomiczna budowa zapewnia izolację od hałasu z zewnątrz.

Ich zaletami są szczegółowe odtwarzanie dźwięku, głęboki bas, redukcja hałasu do minimum. Inteligentny pilot pozwala na odbieranie połączeń na każdym mobilnym urządzeniu i szybkie włączenie pauzy.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *