Popularne

Artykuł

Technologia

Czy nadal warto kupić iPhone 8?

Czy nadal warto kupić iPhone 8?

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie brak smartfona. Czy trzeba jednak wydawać naprawdę duże pieniądze, by zyskać urządzenie naprawdę funkcjonalne i stylowe? Zasadniczo nie. Na uwagę zasługuje iPhone 8. Warto poznać jego zalety.

iPhone 8 – czy to dobry wybór?

Zasadniczo telefony iPhone cieszą się niesłabnącą popularnością. Nie inaczej jest w przypadku modelu iPhone 8. Choć jego premiera miała miejsce w 2017 r., to i tak urządzenie zasługuje na uwagę. Ma bardzo dobre parametry techniczne i to pomimo niskiej ceny. Wyświetlacz ma 4,7″, zatem jest optymalny zarówno dla osób, które lubią surfować po Internecie na smartfonie, ale też dla tych, które pracują z telefonem w ręce. Matryca to IPS, a więc bardzo dobrze odwzorowuje barwy. Zatem na takim smartfonie możecie nawet oglądać filmy czy seriale. Zwróćcie jeszcze uwagę na jasność. Wynosi ona 625 nitów, co jest naprawdę dobrym wynikiem. Ponadto producent zastosował pamięć RAM 2 GB oraz system iOS 11. Pojemność akumulatora jest naprawdę imponująca, biorąc pod uwagę, że obecnie ten smartfon należy do półki budżetowej. Możecie odtwarzać dźwięk na jednym ładowaniu przez 40 godzin, czy oglądać filmy przez 13 godzin. Dla jeszcze większej wygody zastosowano funkcję Touch ID. To, co wyróżnia ten model to także 6-rdzeniowy procesor Apple 11. Trzeba wiedzieć, że dwa rdzenie odpowiadają za wydajność, z kolei pozostałe odpowiadają za energooszczędność.

iPhone 8 – stylowy i ponadczasowy

Smartfon iPhone 8 zachwyca swoim stylem. Może nie jest ultra cienki, ale i tak prezentuje się naprawdę dobrze. Jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Został wykonany z lotniczego aluminium. Do tego posiada szkło z przodu i z tyłu. Bardzo dobrze trzyma się go w dłoni i do tego jest stosunkowo lekki, co nie jest takie oczywiste w przypadku modeli Apple. Oczywiście musimy jeszcze wspomnieć o aparacie, który jest całkiem dobry. Tylny posiada 12 Mpix. Istnieje możliwość nagrywania wideo w 4K. Do tego smartfon posiada obiektyw szerokokątny. Również aparat do selfie jest całkiem dobry. Przedni aparat ma 7 Mpix. Jak przystało na smartfon istnieje możliwość komunikacji Wi-Fi, Bluetooth, a także NFC. Zatem biorąc pod uwagę naprawdę dobre parametry techniczne oraz korzystną cenę, iPhone 8 zasługuje na uwagę i sprawdzi się dla osób ceniących jakość i styl.

Artykuł przygotowany przy współpracy z partnerem serwisu.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *