Popularne

Artykuł

Bezpieczeństwo

Proste i bezpieczne zakupy w internecie z paysafecard online

Proste i bezpieczne zakupy w internecie z paysafecard online

Zakupy w Internecie z dnia na dzień zyskują na popularności, a wraz z nim różne rozwiązania płatności. Jednak przyznajmy, że nie każde metody płatności są wygodne i bezpieczne. Co dzieje się, chociażby z danymi kart kredytowych, w tym ich numerem czy kodem zabezpieczającym, który podajesz w formularzu zamówienia? Czy nie boisz się, że trafią one w niepowołane ręce? Chociażby z tego powodu, warto korzystać z takich rozwiązań, jak paysafecard.

Czym jest paysafecard?

paysafecard to jeden z bezpieczniejszych sposobów płatności za zakupy w Internecie. Opiera się on w całości na przedpłacie. To tak, jak z doładowaniem telefonu. Dokonujesz przedpłaty i korzystasz z przedpłaconej kwoty, bez podawania numeru swojej karty kredytowej, czy kodu zabezpieczającego. W zakupach online nie obywa się także przekierowanie na konto osobiste. Po prostu wpisujesz kod kuponu lub karty paysafecard i płacisz. Dzięki temu nie musisz się martwić, że ktoś uzyska dane dostępowe do Twojego konta w banku i pozbawi Cię środków. Zatem, po kolei.

Dwie metody płatności

paysafecard to dwa sposoby dokonywania płatności za zakupy przez Internet. W Polsce dostępne są:

  • Płatności za zakupy bez rejestracji konta użytkownika w Paysafecard do 200 zł na transakcję
  • Płatności za zakupy z rejestracją konta użytkownika w Paysafecard do 4000 zł na transakcję

Kupon, czy karta paysafecard?

Przy płatnościach bez rejestracji konta, otrzymasz kupon z 16 cyfrowym kodem, który możesz zrealizować w jednym z wielu sklepów online, które udostępniają tę metodę płatności swoim klientom. Jednakże wartość transakcji nie może przekroczyć 200,00 zł. Z kolei rejestrując konto w paysafecard online, limit ten wynosi aż 4000,00 zł. Z konta paysafecard korzystasz niemal identycznie jak z konta bankowego. Konto paysafecard zasilasz przy zakupie kuponów. Co więcej, jeśli chcesz, otrzymasz też kartę paysafecard, którą doładowujesz tak, jak każdą inną kartę prepaid. Doładowanie paysafecard, możesz kupić u jednego z autoryzowanych sprzedawców internetowych, w sklepie partnerskim lub w jednym ze stacjonarnych punktów sprzedaży.

Płać, gdy nie masz karty kredytowej lub nie chcesz jej używać

paysafecard to metoda płatności, dzięki której nie potrzebujesz podawać wrażliwych danych w sklepach internetowych. Jedyne co jest Ci potrzebne, aby zapłacić za zakupy w sklepie online, to numer kuponu przedpłaty lub karty paysafecard. O ile kupując kupon, kupujesz określoną wartość, tak w przypadku karty, musisz wcześniej doładować paysafecard, aby móc korzystać ze zgromadzonych na niej środków. Aby wejść w posiadanie takiej karty, konieczne jest utworzenie konta paysafecard, które podobnie jak doładowanie paysafecard online jest niezwykle proste. Na oficjalnej stronie paysafecard znajdziesz punkty sprzedaży i za pomocą kilku kliknięć zrealizujesz zakup.

Jak płacić paysafecard online

paysafecard to metoda, która zastępuję płatności gotówką i tradycyjną kartą w wielu sklepach internetowych. Możesz ją spotkać najczęściej w sklepach sprzedających gry online i gry hazardowe. Wystarczy przejść na stronę płatności swojego sklepu, aby sprawdzić, czy akceptuje on tę metodą płatności, lub zajrzeć na oficjalną stronę paysafecard, aby sprawdzić pełną listę sklepów. Przy dokonywaniu zamówienia w sklepie, po prostu wybierasz tę metodę płatności i wpisujesz kod paysafecard, a przy płątności kartą paysafecard jej numer.

Zalety paysafecard

Paysafecard online to wygodna forma płatności dla wszystkich tych, którzy nie posiadają karty kredytowej lub z niej nie korzystają, chcą płacić za zakupy w Internecie. Jej największe zalety to:

  • brak konieczności podawania wrażliwych danych,
  • kontrola nad wydatkami,
  • możliwość płatności za zakupy w wielu sklepach internetowych.

Nie musisz zakładać odrębnego konta bankowego, wystarczy, że kupisz kod paysafecard u jednego z autoryzowanych partnerów, a będziesz mógł łatwo płacić za zakupy w sklepie internetowym. Jeśli jednak zdecydujesz się zarejestrować swoje konto paysafecard będziesz miał pełną kontrolę nad zgromadzonymi środkami. Łatwo sprawdzisz swoje saldo paysafecard i zyskasz kontrolę nad wydatkami.

paysafecard online – podsumowanie

Nie potrzebujesz rachunku bankowego, by móc płacić za zakupy w Internecie, tak, jak gdybyś je miał. Wystarczy kupić kos paysafecard i zrealizować go w jednym z wielu sklepó internetowych, które udostępniają ten sposób płatności. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Zamów kartę paysafecard lub kup kupon

Nie potrzebujesz karty, ale rejestrując swoje konto na oficjalnej stronie paysafecard, masz możliwość otrzymania karty Mastercard, którą będziesz mógł płacić za zakupy online i offline. Wystarczy wcześniej doładować swoje konto. Ta metoda umożliwia Ci wykonywanie jednorazowych transakcji nawet do 4000,00 zł. Jeśli nie jest Ci to jednak potrzebne, możesz kupić kod paysafecard dostępny w różnych nominałach i zrealizować nim płatność za transakcje w jednym z wybranych sklepów. A wszystko bezpiecznie, bez podawania danych przy płatności.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *