Popularne

Artykuł

Finanse

5 ŁATWYCH W UŻYCIU METOD ZARZĄDZANIA PIENIĘDZMI DOSTĘPNYCH NA SMARTFONIE

5 ŁATWYCH W UŻYCIU METOD ZARZĄDZANIA PIENIĘDZMI DOSTĘPNYCH NA SMARTFONIE

Nowoczesne smartfony to coś więcej niż tylko narzędzia komunikacji. Mogą one pomóc nam uporządkować wszystkie aspekty naszego życia, w tym również nasze finanse. To tylko niektóre z tych sposobów, jak Twój smartfon świetnie zarządza pieniędzmi.

Monitoruj swoje konto bankowe.

Większość dużych banków ma darmowe aplikacje, które umożliwiają monitorowanie i zarządzanie kontami bezpośrednio z telefonu. Korzystaj z tych aplikacji, aby płacić rachunki, przelewać pieniądze między kontami i sprawdzać saldo, gdy jesteś w ruchu. To świetny sposób, aby upewnić się, że nie przekroczyłeś swojego konta lub nie przegapiłeś płatności.

Wysyłaj i odbieraj pieniądze.

Wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy nigdy nie było prostsze dzięki inteligentnym aplikacjom do przelewów finansowych, takim jak PayPal i Cash App. Te darmowe aplikacje umożliwiają wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy od przyjaciół lub kontaktów zawodowych. W przeciwieństwie do aplikacji bankowych, nie musisz nawet znać danych konta odbiorcy płatności, aby dokonać transakcji. Zamiast tego, aplikacje te identyfikują członków za pomocą ich adresów e-mail, co pomaga zachować prywatność. Mają również środki ochrony przed oszustwami, więc jeśli aukcja internetowa okaże się oszustwem, nie zostaniesz pozostawiony samemu sobie.

Zobacz również:  Rzeczy do rozważenia przy zakupie zestawu słuchawkowego

Płać za zakupy w sklepie.

Wszyscy doświadczyliśmy zakłopotania zostawiając nasze portfele w domu lub będąc złapanym bez gotówki, której potrzebujemy, aby kupić nasze podstawowe produkty. Nowoczesne smartfony kładą kres czerwonym twarzom, wystarczy stuknąć telefon w sklepową maszynę płatniczą, aby dokonać zakupu za pomocą Android Pay lub Apple Pay. Urządzenia płatnicze czytają chipy, wbudowane w najnowsze modele telefonów, tak samo jak karty kredytowe podczas płatności bezstykowych. Android Pay jest również kompatybilny z wieloma dużymi programami lojalnościowymi, więc pomaga zaoszczędzić trochę pieniędzy, kiedy je wydasz.

Oszczędzaj z kontem cyfrowym.

Prawidłowe zarządzanie pieniędzmi to jednak nie tylko wydatki. Zmień swoje nawyki oszczędnościowe z kontami cyfrowymi u dostawców usług internetowych, aby zmodernizować sektor bankowy poprzez zwrócenie się do nowej generacji oszczędzających.

Często ci operatorzy telefonii komórkowej mają sprytne funkcje zaprojektowane, aby zmaksymalizować oszczędności. Na przykład, GoBank pomaga w budowaniu budżetu i tworzeniu „skarbca”, aby szybciej osiągnąć cele oszczędnościowe. Jego funkcja Fortune Teller pomaga zdecydować, czy należy kupić coś, co kochasz teraz lub poczekać. Podobna funkcja Safe-to-Spend jest jedną z największych zalet. Ten cyfrowy bank również sprawia, że ustawienie celu oszczędności jest łatwe. Powinieneś dotrzeć do niego szybciej, ponieważ nie pobiera opłat.

Zobacz również:  5 najlepszych trendów w branży poligraficznej 3D w 2019r

Doładuj swoje oszczędności.

Potrzebujesz trochę dodatkowej pomocy, aby rozpocząć swój nawyk oszczędzania? Wtedy aplikacja taka jak Qapital może być dla Ciebie. Zamiast czekać, aż zdeponujesz pieniądze, Qapital dokonuje wyborów w sposób, który nie zostawi cię na smyczy. Podczas gdy te konta automatyzują Twoje oszczędności, możesz być zaangażowany poprzez sprawdzanie sald za pomocą smartfonów w dowolnym momencie.

Qapital przekazuje niewielkie kwoty z konta czekowego na konto oszczędnościowe, zgodnie z ustalonymi przez Ciebie zasadami. Wystarczy wybrać, czy chcesz dokonywać dziennych czy tygodniowych wpłat i ile chcesz zaoszczędzić za każdym razem, a następnie pozwól aplikacji zrobić resztę. Albo dlaczego nie być kreatywnym? Qapital łączy się również z innymi kontami online, takimi jak fitness tracker i karta kredytowa, pozwalając Ci na oszczędzanie depozytów za każdym razem, gdy trafisz w kamienie milowe zdrowia lub spłacasz dług.

Dzięki odpowiednim aplikacjom na nowoczesnym smartfonie nie ma usprawiedliwienia dla niepowodzeń finansowych. Z najnowszym smartfonem w kieszeni, zarządzanie pieniędzmi nigdy nie było prostsze.

Podobne artykuły