Popularne

Artykuł

Inne

Najlepsze polskie seriale z platform streamingowych

Najlepsze polskie seriale z platform streamingowych

W Polsce jest mnóstwo dobrych seriali, które naprawdę warto obejrzeć. Niektóre z nich to kryminały, inne obyczajowe, a jeszcze inne komediowe. My mamy swoje ulubione seriale, które w większości można oglądać online. W komentarzach możecie podzielić się z nami swoimi własnymi spostrzeżeniami odnośnie tych produkcji albo podpowiedzieć innym, jakie polskie seriale warto oglądać. Jesteśmy bardzo ciekawi!

Rysa

Nowy serial, który można oglądać online. To połączenie kryminału z thrillerem psychologicznym, w którym największą zagadką okazują się bolesne doświadczenia, które zostały zepchnięte do podświadomości. To historia kobiety, która zajmuje się tajemniczymi morderstwami. Wszystkie ślady jednak wskazują na to, że to ona mogła popełnić te wszystkie zbrodnie… Czy to możliwe, że jest za to odpowiedzialna? Niebezpieczna gra, w której jej dawne demony rozdają karty.

Przyjaciółki

Seriale online za darmo z Polsatu można oglądać na platformie Ipla. „Przyjaciółki” to serial, który opowiada o czterech przyjaciółkach, które znają się od czasów liceum. W pełnym składzie spotykają się na zjeździe absolwentów. Kobiety odnawiają kontakt i znowu zaczynają być dla siebie najważniejsze, wspierając się w absolutnie każdej sytuacji życiowej. Jeden z najciekawszych obecnie seriali obyczajowych, które dostępne są w telewizji i na platformie streamingowej.

Belfer

Młoda dziewczyna ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Zbiega się to w czasie z przybyciem nauczyciela języka polskiego – Pawła Zawadzkiego. Wszyscy zastanawiają się skąd się wziął i kim naprawdę jest. Dlaczego ktoś zdecydował się porzucić Warszawę i nauczanie w stolicy na rzecz pracy w prowincji? Paweł jednak rozpoczyna swoje własne śledztwo, aby odkryć, co się stało z dziewczyną. Nikt jednak nie chce jej pomóc…

Ślepnąc od świateł

Wciągający serial oparty na książce Jakuba Żulczyka o tym samym tytule. To historia o warszawskim dilerze, a dokładniej o 7 dniach z jego życia. Handlarz zaopatruje wiele osób – od polityków, przez celebrytów po członków grup przestępczych. Chce jednak z tym skończyć. Ale wszystko komplikuje jego boss – Jacek, a także nieprzewidywalny gangster Dario, który dopiero co wyszedł z więzienia.

Chyłka

Cała seria o Chyłce jest dostępna na Playerze. Bezwzględna prawniczka będzie robiła wszystko, aby zawalczyć o swoich klientów. Jej pierwsza sprawa dotyczyć będzie zniknięcia trzyletniej dziewczynki. Mecenas Chyłka bierze sprawy w swoje ręce. Pomagać będzie jej nowy aplikant – Kordian „Zordon” Oryński. Obecnie dostępne są 4 sezony serialu.

Wataha

Kapitan Wiktor Rebrow próbuje w jakiś sposób rozwikłać zagadkę zamachu bombowego, w którym zginęli jego przyjaciele ze Straży Granicznej w Bieszczadach. Przeszłość jednak zupełnie nie daje mu spokoju… Nie wszyscy też patrzą na Rebrowa przychylnym okiem. Nie podda się jednak i zrobi wszystko, aby dowiedzieć się, kto stoi za tym całym zamachem.

A wy jakie polskie seriale lubicie oglądać?

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *