Popularne

Artykuł

Inne

4 Niesamowite triki na Hoverboardzie które ułatwiają życie

4 Niesamowite triki na Hoverboardzie które ułatwiają życie

Jeśli ktokolwiek kiedykolwiek powiedział ci, że deskorolka to strata czasu lub że nie służyła żadnemu celowi, to jest w błędzie. Pokażemy Ci, jak możesz ułatwić sobie życie używając prostych trików podczas poruszania się na tych dwukołowych deskach.

  1. Koszenie trawnika

Tak, to prawda. Jeśli jesteś przystosowany do koszenia trawnika za pomocą podkaszarki, możesz go wykorzystać do koszenia trawnika.

Jeśli masz kosiarkę pchaną, masz szczęście. Zapomnij o konieczności godzinnego pchania kosiarki w górę i w dół trawnika. Pozwól, aby deska wykonała pracę pchania Cię, podczas gdy Ty możesz cieszyć się dobrą muzyką w słuchawkach.

  1. Użyj jej do transportu

Przegapiłeś autobus szkolny? Nie martw się!

Jeśli można uzyskać przyzwoity kilometraż z hoverboard można wykorzystać go do celów transportowych.

Zamiast chodzić pieszo lub jeździć na rowerze do lokalnego supermarketu, można wskoczyć na deskę i wyruszyć na trasę.

Hoverboardy są rzeczywiście super przydatne jako środek transportu. Wielu pracowników w większych miastach korzysta z nich nawet, aby dojechać do pracy i z pracy. Jest to bardziej ekonomiczne niż jazda autobusem lub samochodem.

  1. Złap wszystko na GO

Wszyscy znamy modę na Pokemon GO.

Dla niektórych z nas był to szał chwili, ale wielu ludzi nadal lubi grać codziennie. Jeśli jesteś jednym z nich, możesz równie dobrze połączyć te dwie przyjemności.

Wszyscy pamiętamy frustrację, która pojawiła się, gdy w pobliżu pojawił się rzadki Pokemon, ale nie byliśmy w stanie go znaleźć, zanim było za późno.

Używając deski, zapewniasz sobie szybszy czas podróży. W ten sposób masz większą szansę na znalezienie Pokemona. Dodatkowo, nie zmęczysz się polowaniem na pojedyncze Pokemony. Po tym wszystkim, są setki do złapania!

  1. Spacer lub zabawa z psem

Dla tych z nas, którzy mają psie smycze, wiemy, że chodzenie na spacery lub zabawa na świeżym powietrzu ze zwierzęciem nie zawsze jest taką zabawą.

Na szczęście jest kilka sposobów na to, abyś mógł się kreatywnie bawić z elektryczną deskorolką i sprawić, że cała sprawa stanie się dużo przyjemniejsza.

Jedną z rzeczy, którą sam zrobiłem, to chwycenie kija lub piłki na sznurku, aby Twój pies mógł gonić za Tobą podczas jazdy. To świetna zabawa.

Miałem też trochę zabawy grając w ” Ukryj i poszukaj” za pomocą mojej deski. Powiedziałem mojemu psu, aby został cały czas na miejscu , ja pojechałem się ukryć. Potem zawołałem po mojego psa, który przyszedłby po mnie w poszukiwaniu.

Jeśli masz przystawkę do hoverkartów, możesz nawet zamienić ją w gokart, który Ty i Twój pupil możecie wyruszyć na przejażdżkę – albo z psem chodzącym obok Ciebie, albo siedzącym z Tobą w gokarcie.

Mamy nadzieję, że te cztery wskazówki trochę uatrakcyjniły Twoje życie. Hoverboardy są zabawne, ale mogą być również przydatne w wielu różnych sytuacjach.

Jako ludzie nieustannie dążymy do skuteczności i ułatwiania życia. Deska elektryczna może to zrobić.

Podobne artykuły