Popularne

Artykuł

Sprzęt

Wysoce wytrzymałe laptopy z serii Lenovo ThinkPad T – dla kogo są przeznaczone?

Wysoce wytrzymałe laptopy z serii Lenovo ThinkPad T – dla kogo są przeznaczone?

Flagową serią laptopów marki Lenovo są notebooki Lenovo ThinkPad T. Są one pozycjonowane na rynku komputerów mobilnych w klasie urządzeń biznesowych, ale ich wysoka wytrzymałość powoduje, że z powodzeniem mogą być wykorzystywane nawet przez wojskowych.

Cechy charakterystyczne laptopów z serii Lenovo ThinkPad T

Marka Lenovo oferuje laptopy, które są przeznaczone dla różnych grup użytkowników – biznesowych i domowych. Na uwagę zasługują przy tym sugerowane dla biznesu laptopy z serii Lenovo ThinkPad T. Są wydajne, wytrzymałe i zapewniają długi czas pracy na naładowanej baterii, dlatego nie ograniczą Cię podczas działania w terenie. Zapewniają niezakłóconą pracę dzięki wydajnym procesorom oraz szybkość, którą zawdzięczają portowi USB-C Thunderbolt®, służącemu do błyskawicznego przesyłania danych.

Laptopy Lenovo ThinkPad są obecne na rynku komputerów dla użytkowników biznesowych od lat, ale firma dba o wprowadzanie do tej samej serii coraz nowszych urządzeń, np. z procesorami z serii Intel Core z sześcioma rdzeniami. Wszystko to świadczy o tym, że jest to seria sprzętu dla profesjonalistów.

Najważniejsze zalety laptopów Lenovo ThinkPad T

Seria laptopów Lenovo ThinkPad T została opracowana z nastawieniem na powstanie wytrzymałego rozwiązania. Za ciekawostkę należy uznać fakt, że spełniają one militarne normy jakościowe – MIL-STD-810H. To oznacza, że mają certyfikat military standard, który uzyskują sprzęty spełniające restrykcyjne wymagania narzucane przez rząd Stanów Zjednoczonych. Zakup laptopa z oznaczeniem MIL-STD-810H oznacza, że komputer przeszedł testy skrajnie ekstremalne, dlatego możesz mieć pewność, że w Twoje ręce trafia sprzęt o najwyższym poziomie wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne, wibracje, niskie i wysokie temperatury, zmiany ciśnienia czy wilgotności powietrza.

Laptopy Lenovo ThinkPad T były testowane w skrajnych warunkach otoczenia, m.in. na szczycie Mount Everest, w głębinach oceanu czy nawet na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i stacji Mir.

Komfort korzystania z ekranu

Ponadto komputery te są dostępne z różnorodnymi matrycami, także matowymi, które pozwalają na pracę przy różnym oświetleniu. Wyposażono je w najwydajniejsze podzespoły, które są dostępne na rynku. Dla bezpieczeństwa zapisanych na ich dyskach twardych danych mają one czytnik linii papilarnych oraz specjalny układ TPM, który szyfruje informacje o znaczeniu krytycznym, znacznie zmniejszając ryzyko ich kradzieży.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *