Popularne

Artykuł

Sprzęt

Dla kogo Samsung Galaxy A33 to dobry telefon?

Dla kogo Samsung Galaxy A33 to dobry telefon?

Szukasz dla siebie nowego smartfona w cenie nie przekraczającej 1500 złotych? Obejrzałeś już wiele urządzeń, ale – jak często w takich przypadkach – nadal nie zdecydowałeś się na wybór konkretnego? Jeżeli tak, z przyjemnością zaprezentujemy Ci telefon Samsung Galaxy A33 i mamy nadzieję, że przekonamy do jego nabycia. Zacznijmy od tego, dlaczego naszym zdaniem zakup tego urządzenia to dobrze wydane nieco ponad 1300 zł.

Poznajemy bliżej telefon Samsung Galaxy A33

Marka Samsung jest jednym z wiodących liderów w produkcji smartfonów na świecie. Jest to firma lubiana i szanowana za jakość swoich produktów, które bardzo często wyznaczają nowe trendy i są wzorcem dla konkurencji. Jak do tego ma się smartfon Samsung Galaxy A33? Cena telefonu czyni go dostępnym dla wielu osób, klasyfikując w segmencie średnim na rynku smartfonów. Z pewnością nie jest to urządzenie, o które biłyby się osoby będące gadżetomaniakami. Jednak pod względem jakości i tego, co otrzymujemy w zaprezentowanej cenie, urządzenie wypada naprawdę dobrze.

Nowoczesny i niedrogi smartfon dual SIM i 5G

W coraz większej liczbie miast w Polsce działa sieć 5G, zapewniająca ultra szybki dostęp do internetu. Do jego wykorzystania konieczne jest posiadanie odpowiedniego planu taryfowego u operatora a także urządzenia obsługującego technologię 5G. Takim telefonem jest SAMSUNG Galaxy A33 5G 6/128GB Czarny, smartfon nr 1 w swojej klasie. Jeżeli mieszkasz lub pracujesz w zasięgu sieci 5G, zdarza Ci się często korzystać z internetu mobilnego w telefonie i transferujesz duże paczki danych, to model Galaxy A33 5G umożliwi Ci szybką i wygodną pracę. Nie bez znaczenia jest także to, że ten smartfon dostępny jest w dwóch wersjach – z miejscem na jedną kartę SIM oraz wersji DUAL SIM, pozwalając na jednoczesne obsługiwanie dwóch numerów.

Nowy smartfon z ochroną ekranu Corning Gorilla Glass 5

Jeden z najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów smartfona to oczywiście jego ekran. Podatny na powstawanie rys i pęknięcia, wymaga odpowiedniej ochrony. Do tej pory musieliśmy ją zapewniać samodzielnie, przyklejając na ekran specjalne szkło ochronne. Decydując się na zakup Samsunga Galaxy A33, możemy być pewni że urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, co potwierdzają liczne testy na etapie projektowania. Warto wspomnieć że już na etapie produkcji ekran został zabezpieczony specjalną warstwą ochronną Corning Gorilla Glass 5. Wzmacnia ona powłokę ekranu, skutecznie chroniąc przed typowymi uszkodzeniami mechanicznymi, do których może powstać na skutek upadku lub kontaktu z ostrymi i twardymi przedmiotami, np. kluczami noszonymi w kieszeni.

Jakie parametry techniczne ma Samsung A33?

Jeśli przy zakupie nowego smartfonu korzystasz z informacji technicznych o danym modelu, szczegółowe parametry odnośnie Samsung Galaxy A33 znajdziesz na stronie https://www.neonet.pl/smartfony/samsung-galaxy-a33-5g-6-128gb-bialy-a336b.html. Analizując umieszczone tam informacje, można się dowiedzieć, że model Galaxy A33 dostępny jest w dwóch wersjach pamięci: 128 GB oraz 256 GB. Różnica w cenie pomiędzy nimi nie jest wysoka, co samo przez się oznacza, że lepiej wybrać telefon z większą pamięcią na przechowywanie danych. Jeśli chodzi o szybkość działania, to również ważna jest wielkość pamięci RAM. Ponownie otrzymujemy wybór: albo 6 GB, albo 8 GB. Jeżeli zależy Ci na dużej wydajności i szybkości działania, powinieneś zdecydować się na nieco droższą opcję. Warto również wspomnieć o bardzo dobrej jakości wykonywanych zdjęć, co jest zasługą potrójnego aparatu, znajdującego się na plecach telefonu.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *