Popularne

Artykuł

Oprogramowanie

Jak dyskretnie monitorować smartfony?

Jak dyskretnie monitorować smartfony?

Zakładanie podsłuchu w telefonie nie wiąże się z montażem żadnych dodatkowych części i podzespołów. Polega ono na instalacji specjalistycznego oprogramowania, które umożliwi pełną kontrolę nad urządzeniem.

Zainstalowane w telefonie szpiegowskie oprogramowanie jest praktycznie niemożliwe do wykrycia. Użytkownik telefonu nie widzi żadnych objawów działania tego typu softwaru, nie wpływa on także w żadne sposób na normalną pracę telefonu. Sterowanie takim oprogramowaniem jest możliwe z poziomu drugiego smartfona połączonego z podsłuchiwanym telefonem. Oprócz samego oprogramowania na rynku dostępne są również gotowe smartfony z zainstalowanym podsłuchem.

Komu powierzyć zakładanie podsłuchu w telefonie?

Instalację takiego oprogramowania najbezpieczniej powierzyć specjalistom. Alfatronik.com.pl od lat specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i montażu sprzętu szpiegowskiego. Zakładanie podsłuchu w telefonie, to jedna z usług którą można zamówić. Szpiegowski software fachowcy z alfatronik.com.pl mogą zainstalować praktycznie w każdym typie telefonu. Jeżeli z różnych przyczyn nie jest możliwa instalacja pełnego oprogramowania można zaopatrzyć się w takie, które pozwoli cyklicznie zgrywać dane z karty SIM. W alfatronik.com.pl można także kupić gotowe telefony przeznaczone do monitorowania. Ich nabywcami najczęściej są rodzice, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo dzieci. Tylko profesjonalne zakładanie podsłuchu w telefonie jest gwarancją pełnej dyskrecji i prawidłowego działania urządzenia.

Jakie możliwości daje zakładanie podsłuchu w telefonie?

Oprogramowanie szpiegowskie daje praktycznie pełną kontrolę nad smartfonem. Można z jego pomocą podsłuchiwać i nagrywać rozmowy, monitorować wiadomości SMS i aktywność w Internecie włączając w to odczytywanie wiadomości e-mail i na komunikatorach. Daje również pełny dostęp do listy połączeń, książki adresowej, zdjęć i innych plików. Pozwala na zdalne włączenie i wyłączenie telefonu, sygnalizuje także zmiany karty SIM. Jeżeli podsłuchiwany aparat wyposażony jest w moduł GPS pozwala również na śledzenie lokalizacji urządzenia z dokładnością do kilku metrów.
Tego typu kontrola przydaje się nie tylko w sprawach kryminalnych – może być doskonałym sposobem na monitorowanie czynności pracownika terenowego – na przykład handlowca lub kierowcy.
Zakładanie podsłuchu w telefonie chociaż w pewnych sytuacjach wydaje się konieczne może nieść za sobą różnego rodzaju konsekwencje prawne. Dlatego decydując się na taki krok najlepiej skontaktować się z prawnikiem.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *