Popularne

Artykuł

Technologia

Midea przedstawia światu inteligentną technologię urządzeń sprzątających oraz futurystycznego robota odkurzającego

Midea przedstawia światu inteligentną technologię urządzeń sprzątających oraz futurystycznego robota odkurzającego

Midea Group, wiodąca globalna firma w branży zaawansowanych technologii, ogłosiła dzisiaj szczegóły dotyczące robota odkurzającego nowej generacji. Robot Midea S8+ został wyposażony w funkcję automatycznego zbierania kurzu i został wyprodukowany przez Midea Robozone Technology, filię należącą do Midea Group. S8+ jest częścią inteligentnej linii produktów czyszczących Midea, która zapewnia optymalną wydajność i obejmuje wszystkie domowe urządzenia czyszczące.

„Z dumą mogę powiedzieć, że Midea jest niekwestionowanym liderem w branży inteligentnych domów i bezsprzecznie rewolucjonizuje wysokowydajne roboty odkurzające. S8+ to model premium firmy Midea, który reprezentuje znaczącą zmianę we współczesnym życiu domowym. Konsumenci szukają inteligentnych asystentów sprzątania, aby zaspokoić potrzeby dynamicznego życia w dzisiejszych czasach” — powiedziała Alice Shaw, wiceprezes ds. zarządzania sprzedażą i marketingiem w Robozone. Jako największy na świecie producent urządzeń gospodarstwa domowego, Midea kontynuuje opracowywanie inteligentnych produktów czyszczących z wykorzystaniem światowej klasy technologii i przyczynia się do sukcesu naszej firmy zajmującej się sprzątaniem i pielęgnacją domu.

Według raportu ResearchandMarkets, w 2021 roku światowy rynek odkurzaczy domowych został wyceniony na 43 104,6 mln USD i ma osiągnąć 58 439,6 mln USD do 2028 roku w Rosji, Niemczech, Francji i w Polsce. Firma coraz bardziej się rozwija i planuje wypuścić na rynek kolejny nowy produkt – robota S8+ z automatycznym odpylaniem. Jednym z najbardziej znaczących ulepszeń Midea S8+ jest automatyczna stacja odpylania, którą trzeba wymieniać tylko raz na 30 dni, dzięki czemu przestrzeń, w której znajduje się urządzenie, pozostaje wolna od nieprzyjemnych zapachów, automatycznie zbierając kurz po naładowaniu.

Zespół Robozone pozostaje wierny głównej filozofii Midei, którą jest „praktyczna innowacja”. Wykorzystując najnowocześniejszą technologię, Robozone ukształtowało swoją konkurencyjność w inteligentnych urządzeniach domowych nowej generacji, koncentrując się na technologii sprzątania inteligentnego domu i na ekosystemie.

Robozone zamierza dalej poświęcać się opracowywaniu różnych rozwiązań czyszczących na ponad 100 światowych rynkach i oferować zróżnicowane portfolio produktów. Firma dąży do zostania specjalistą od rozwiązań do sprzątania w domu.

O Midea Robozone Technology

Robozone to firma high-tech skupiająca się na sztucznej inteligencji, produktach Smart Robot i inteligentnych rozwiązaniach. Firma posiada portfolio multibrand (w tym Midea i Toshiba) obejmujące ponad 100 rynków globalnych. Midea Robozone Technology jest filią Midea Group.

Informacje na temat Midea Group

Midea Group (000333.SZ) to firma z listy Fortune 500 z wysokim wzrostem biznesowym w wielu branżach. Wierzymy w humanizację technologii, co oznacza, że dostarczamy niestandardowe rozwiązania oparte na zrozumieniu ludzkiej natury, dzięki połączeniu 52 lat doskonałości produkcyjnej oraz wiodącej na świecie technologii robotyki i automatyzacji. Robimy wszystko, aby wyjść w przyszłość, stale odkrywając nowe sposoby i myśląc o tym, jak sprostać stale zmieniającym się wymaganiom naszych klientów i konsumentów.

Kontakty
Midea
Megan Zheng
+86 13651432680
[email protected]
https://www.midea-group.com/

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *