Popularne

Artykuł

Biznes

Najnowsze trendy w wyposażeniu sal konferencyjnych

Najnowsze trendy w wyposażeniu sal konferencyjnych

Wraz z dynamicznym rozwojem techniki audiowizualnej rosną potrzeby i wymagania użytkowników sal konferencyjnych. Składany ekran, prosty projektor, kilka tablic i mikrofon – taki zestaw stał się już przeżytkiem. Nowoczesne systemy wyposażenia sal konferencyjnych dostosowane są nie tylko do wielkości i akustyki pomieszczeń, ale również do formy i treści odbywających się w nich eventów i konferencji.

Ważne jest całkowite zautomatyzowanie poszczególnych części systemu aby oszczędzić czas i prace operatorów, a także zintegrowany system sterowania pozwalający na dokonywanie w miarę potrzeby szybkich zmian. Tego typu system wymaga nie tylko elementów mechanicznych typu windy i uchwyty ale również specjalnego oprogramowania, a sterowanie może być dostępne z urządzenia mobilnego – na przykład tabletu. Tylko takie wyposażenie sal konferencyjnych pozwoli na pozyskanie poważnych klientów i wyróżnienie obiektu na tle konkurencji.

Kto oferuje nowoczesne wyposażenie sal konferencyjnych?

Wiele firm sprzedaje i montuje elementy wyposażenia sal konferencyjnych, najlepiej jednak wybrać taką, która robi to kompleksowo począwszy od fazy projektu a skończywszy na pełnej realizacji. Avnext.pl może się poszczycić 15-letnim doświadczeniem w tej branży. Zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów już na etapie projektu samego budynku współpracuje z inwestorami i architektami. Bogate portfolio avnext.pl zawiera realizacje różnego typu obiektów – typowych sal szkoleniowo-konferencyjnych, hoteli, muzeów, wyższych uczelni, klubów, restauracji, centrów handlowych, obiektów biurowych a nawet domów aukcyjnych. Na każdym etapie realizacji avnext.pl gwarantuje fachowe doradztwo, zapewnia również kompleksowy montaż wyposażenia sal konferencyjnych wraz z wdrożeniem. Avnext.pl zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także przeprowadza modernizacje i zmiany na życzenie klienta.

Jakie są elementy współczesnego wyposażenia sal konferencyjnych?

Przede wszystkim zaawansowane urządzenia audiowizualne – nie tylko ekrany, projektory i elektroniczne tablice ale nawet aparatura do wyświetlania hologramów. Wszelkiego rodzaju głośniki i mikrofony. Systemy ułatwiające rejestrowanie gości, komunikację wewnętrzną podczas konferencji, a także głosowanie lub udział w aukcji. Wyposażenie sal konferencyjnych obejmuje także całość urządzeń mechanicznych – na przykład do zmian ustawienia sali i oświetlenie. Do tego dochodzi system oprogramowanie i zintegrowany z nim system sterowania angażujący jak najmniejszą ilość osób. Tego typu realizacji autorstwa avnext.pl można podziwiać w wielu prestiżowych obiektach w Polsce i w Europie.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *