Popularne

Artykuł

Biznes

Magazyn do wynajęcia czy magazyn na sprzedaż – na którą opcję warto się zdecydować?

Magazyn do wynajęcia czy magazyn na sprzedaż – na którą opcję warto się zdecydować?

Nieruchomości komercyjne to obecnie bardzo dynamicznie rozwijający się rynek, który wzbudza duże zainteresowanie wśród przedsiębiorców. Warto jednak wiedzieć, że sukces strategii inwestycyjnej łączy ze sobą kilka obszarów. Przy wyborze firmy dobrze jest wziąć pod uwagę bogate doświadczenie, szeroką ofertę, profesjonalną kadrę i wysoką jakość wykończenia budynków. Te wymagania spełnia firma BTS Development, która zajmuje się kompleksowym projektowaniem, realizacją i wynajmem hal magazynowych, przemysłowych i produkcyjnych, a także biur i sklepów. Wielu inwestorów zastanawia się, czy zdecydować się na zakup, czy wynajem hali, dlatego warto poprosić o poradę doświadczonego eksperta. Hale magazynowe są bardzo indywidualną kwestią, która musi być dopasowana idealnie do potrzeb klienta pod kątem projektu i możliwych rozwiązań.

Zakup hali stalowej

Zdecydowani inwestorzy chętnie decydują się zaprojektowanie i zakup hali, która będzie spełniała ich indywidualne kryteria. Niezależnie od rodzaju przeznaczenia nieruchomości, warto zdecydować się na firmę, która przeprowadzi nas przez ten proces od A do Z. Współpracując z BTS Development możemy liczyć na szybkie wzniesienie hali — od 8 do 12 miesięcy. Już na etapie projektu dobrze jest powiedzieć o swoich oczekiwaniach, które zostaną uwzględnione w późniejszym czasie. Funkcjonalność hali to kluczowy parametr, dlatego warto się przyjrzeć obecnym i przyszłym potrzebom. Jeśli planujemy rozbudowę budynku, dobrym pomysłem jest prośba o wizualizację, która w pełni pokaże potencjał obszaru.

Hale na wynajem

Wynajem hali magazynowej, to przede wszystkim dużo niższy koszt. Będzie to idealna opcja dla przedsiębiorców, którzy nie mają wysokiego budżetu na start, lub którzy nie są pewni co do swojej inwestycji. Właściciele firm, którzy zdecydowali się na wynajem hali, nie muszą również ponosić kosztów napraw wszelkich usterek czy konserwacji. Hale stalowe na wynajem wiążą się jedynie z comiesięcznym czynszem i niewielkimi, dodatkowymi opłatami. Dodatkowo firma taka jak BTS Development oferuje wynajem już od 5 lat z możliwością przedłużenia i gwarantuje stały czynsz przez cały okres trwania transparentnej umowy.

Hale inwestycyjne – na co zwrócić uwagę?

Niezależnie od tego, czy interesuje nas zakup, czy wynajem hali warto zwrócić uwagę na jakość wykończenia. Nawiązując współpracę z renomowaną firmą, możemy być pewni, że do budowy inwestycji zostaną użyte najlepsze materiały czy instalacje, które będą w przyszłości spełniać nasze oczekiwania. Warto zaznaczyć, że firma taka jak BTS Development stosuje nowoczesne metody, które pozwolą obniżyć koszty eksploatacji.

Hale stalowe są korzystnym rozwiązaniem, ponieważ składają się z podobnych elementów, co sprawia, że montaż jest szybki, a konstrukcja stabilna. Przy obecnej konkurencji ważny jest również wymiar estetyczny, który będzie stanowił dopełnienie w pełni nowoczesnego i funkcjonalnego obiektu.

Grunty inwestycyjne pod hale stalowe

Decyzja o wybudowaniu i zakupie hali, często wiąże się również z wielomiesięcznym szukaniem dobrze skomunikowanego gruntu pod inwestycję. Hala produkcyjna czy magazyn musi posiadać dobry dojazd i być usytuowany najlepiej w pobliżu większego węzła komunikacyjnego. Znalezienie takiej działki nie jest jednak prostym zadaniem, gdyż atrakcyjne oferty często znikają z rynku w błyskawicznym tempie. Istnieją jednak firmy, które posiadają banki ziemi. W ofercie firmy BTS Development znajdziemy grunty w woj. lubuskim ze sprawdzonym, miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego na prowadzenie działalności w dziedzinie produkcji, logistyki czy handlu. Wyjątkowe usytuowanie sprawia, że grunty są doskonale skomunikowane i posiadają potencjał do rozbudowy inwestycji.

Wybór odpowiedniej firmy gwarancją sukcesu

Hala inwestycyjna to decyzja na lata. Niezależnie od tego, czy interesuje nas zakup, czy wynajem warto powierzyć to zadanie doświadczonemu partnerowi, który pomoże dopełnić wszelkich formalności. Solidna firma cechuje się jasnymi zasadami, ścisłą współpracą na każdym etapie czy wysokim standardem wykonania. Wybór profesjonalnego partnera, to również dużo łatwiejszy start dla naszej firmy.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *