Popularne

Artykuł

Technologia

iPhone 15 – co mówią eksperci po oficjalnym debiucie?

iPhone 15 – co mówią eksperci po oficjalnym debiucie?

Premiera iPhone zawsze wzbudza mnóstwo emocji i wiele osób na całym świecie z niecierpliwością oczekuje tego momentu. Oficjalny debiut już za nami, a więc warto przyjrzeć się bliżej opiniom ekspertów i dowiedzieć się, co myślą o najnowszym modelu iPhone 15.

Premiera iPhone 15 – co nowego znajduje się w tych urządzeniach?

Ciężko jest sobie wyobrazić świat bez smartfona, ale przede wszystkim bez iPhone, który zrewolucjonizował rynek już wiele lat temu. Odkąd na rynku pojawiła się marka Apple, to już nic nie jest takie samo. Premiera każdego iPhone jest zawsze na ustach wszystkich, a klienci nie mogą się doczekać przedsprzedaży i nowości, które będą do dyspozycji. Czym wyróżnia się najnowszy iPhone 15? Od razu w oczy rzuca się tytanowa obudowa wykonana ze stali nierdzewnej, która zapewnia znakomitą ochronę przed uszkodzeniami. Warto też wspomnieć, że telefon jest lekki i świetnie trzyma się go w ręku. Ekrany o przekątnej 6,1 lub 6,7 cala mają jaśniejszy wyświetlacz w porównaniu ze starszymi modelami, a w droższych wersjach jest cienka ramka wokół wyświetlacza, dzięki której iPhone wygląda rewelacyjnie.

Jak eksperci oceniają premierę iPhone 15?

Jak zawsze debiut nowego modelu iPhone wzbudza emocje, u jednych pojawiają się wzruszenia, a inni mają wiele negatywnych rzeczy do powiedzenia. W kwestii najnowszego iPhone 15 eksperci są jednak zgodni i wspólnym głosem mówią, że ten model jest jednym z lepszych na rynku. Na uwagę zasługuje przede wszystkim bateria kobaltowa, którą wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu, ale też zastosowana technologia łączności satelitarnej, dzięki której można bez problemu z każdego miejsca wezwać pomoc drogową. Najnowszej generacji chip A17 Pro to zdaniem ekspertów przełomowy krok, który ułatwi śledzenie lokalizacji.

Debiut iPhone 15 – czy ten model osiągnie sukces?

Debiut i przedsprzedaż iPhone 15 wskazują na to, że ten model będzie jednym z lepiej sprzedających się na rynku. Oczywiście trzeba jeszcze nieco poczekać, ale kolejki i zamówienia pokazują, że wiele osób chce mieć to urządzenie w domu. iPhone jest jednym z lepszych telefonów do robienia zdjęć czy gier, ale iPhone 15 robi jeszcze większą furorę, a przy pomocy 48-megapikselowego szerokokątnego aparatu można robić zdjęcia na najwyższym poziomie. Eksperci nie zapomnieli też o złączu USB-C, które jest kompatybilne z urządzeniami wyposażonymi w system Android. Nie trzeba zatem martwić się o ładowanie, co dla wielu klientów było kłopotliwe. Ta zmiana nastąpiła jednak w wyniku nacisku Unii Europejskiej, która wprowadziła takie normy. Na szczęście Apple się zastosował, a więc iPhone 15 ma ładowarkę USB-C. Śmiało można stwierdzić, że iPhone 15 osiągnie sukces i przez długi czas będzie przodować w rankingach sprzedażowych.

Ile kosztuje iPhone 15?

Debiutanckie modele iPhone zawsze są drogie, a więc i tym razem nie można liczyć na niskie ceny. Najtańsze modele są dostępne za niecałe 5000 złotych, a najdroższy z nich kosztuje ponad 9000 złotych. Za jakość jednak się płaci, a jeśli ktoś nie dysponuje taką gotówką, to może trochę poczekać. Ceny spadną, ale nie każdy przecież ma cierpliwość, by czekać. Technologie zastosowane w najnowszych iPhone 15 są warte tych kwot. Każdy użytkownik, który przejdzie ze starszego modelu na nowszy, od razu zauważy różnicę. Już sama bateria może wytrzymać nawet 29 godzin odtwarzania filmów, a zoom optyczny zrobi wrażenie na osobach pasjonujących się fotografią.

Artykuł sponsorowany.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *