Popularne

Artykuł

IT

Czym jest Microsoft Dynamics 365?

Czym jest Microsoft Dynamics 365?

Microsoft Dynamics 365 to kompleksowe rozwiązanie biznesowe, które w jednym narzędziu integruje system dane transakcyjne ERP i CRM , dostępne z dowolnego miejsca i urządzenia, aby promować mobilność, usprawniać procesy i wykorzystywanie danych przez firmy, a tym samym wspierać proces ich cyfrowej transformacji. Przyjrzyjmy się temu narzędziu bliżej.

System Microsoft Dynamics 365 to rozwiązanie szczególnie polecane przedsiębiorstwom poszukującym elastyczności. Pakiet inteligentnych aplikacji wspiera zarządzanie finansami, budowanie relacji z klientami,  zwiększenie sprzedaży czy współpracę między poszczególnymi zespołami. MS Dynamics 365 oferuje także rozwiązania dedykowane zarządzaniu łańcuchem dostaw czy podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych dzięki dostępności danych w czasie rzeczywistym. Brzmi interesująco? Pozwól, że wyjaśnimy, czym wyróżnia się Microsoft Dynamics 365 na tle innych rozwiązań biznesowych.

Jak działa Microsoft Dynamics 365?

Microsoft Dynamics 365 to kompletna oferta rozwiązań korporacyjnych dostępnych w chmurze, które firmy mogą elastycznie dopasować do swoich potrzeb. System proponuje kilka odrębnych modułów opartych na procesach i rolach użytkowników, które możesz skutecznie zintegrować lub stosować osobno właśnie wtedy, kiedy ich potrzebujesz. Wśród wielu aplikacji MS Dynamics 365 oferuje między innymi:

  • Dynamics 365 Finance (ERP): kompletny zestaw elastycznych narzędzi wspierających firmy w obszarze produkcji, łańcucha dostaw, handlu detalicznego i finansów;
  • Dynamics 365 Operations (ERP) – Supply Chain Management: moduł oferuje prognozy predykcyjne i rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji oraz internecie rzeczy (IoT) do planowania, produkcji, zarządzania zapasami, magazynem i transportem;Dynamics 365 Sales (CRM): zbiór rozwiązań programowych, które obejmują różne systemy zarządzania, takie jak sprzedaż, marketing i usługi, umożliwiających ich bezproblemową integrację;
  • Dynamics 365 Customer Service: aplikacja umożliwiająca pracownikom dostęp do platformy zawierającej dokładne i wyczerpujące informacje o klientach, w tym dotyczące ich zamówień, reklamacji, zapytań, historii czy zachowań zakupowych.

Wyeliminuj kosztowne i czasochłonne projekty ERP i CRM

Microsoft Dynamics 365 sprawia, że ​​realizowane na dużą skalę, dotychczas kosztowne i czasochłonne projekty ERP i CRM stają się przeszłością. System możesz wdrożyć do wewnętrznych procesów swojej firmy stopniowo, zaczynając od najbardziej potrzebnych aplikacji, aby szybko uzyskać satysfakcjonujące wyniki, bez konieczności ponoszenia opłat za rozwiązania, których aktualnie nie potrzebujesz. Co więcej, wszystkie aplikacje oparte na chmurze są dostępne z dowolnego urządzenia w każdym miejscu, gdziekolwiek się znajdujesz.

Cyfrowej transformacji przedsiębiorstw nie można już uniknąć. Pytanie brzmi: czy zostaniesz na rynku, czy ustąpisz konkurencji? Jeżeli nie zamierzasz rezygnować z biznesu, skorzystaj z Microsoft Dynamics 365 i przyspiesz rozwój swojej firmy.

Artykuł powstał we współpracy merytorycznej z https://xplusglobal.com/pl/

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *